Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 16 - poradnik do gry

FIFA 16 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak wyprowadzić skuteczną kontrę? | Atak w FIFA 16 poradnik FIFA 16

Jak wyprowadzić skuteczną kontrę?

Na to pytanie, jak zapewne się spodziewacie, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Dobra, skuteczna kontra to bowiem wypadkowa wielu różnorodnych czynników, które na nią wpływają - to nie tylko precyzja oraz odpowiednia szybkość rozgrywania akcji, ale często również duża ilość szczęścia związana z przypadkowym odbiciem się piłki od przeciwnika czy też wyjątkowo nieudanym zagraniem zawodnika drużyny rywali.

Zdecydowana większość akcji kontrujących rozgrywa się skrzydłami boiska - to właśnie tam najczęściej znajdziemy dynamicznych, kreatywnych graczy, którzy jednym sprintem potrafią rozerwać szyki obronne przeciwnika i zagrać precyzyjne dośrodkowanie w pole karne - Jak wyprowadzić skuteczną kontrę? | Atak w FIFA 16 - FIFA 16 - poradnik do gry

Zdecydowana większość akcji kontrujących rozgrywa się skrzydłami boiska - to właśnie tam najczęściej znajdziemy dynamicznych, kreatywnych graczy, którzy jednym sprintem potrafią rozerwać szyki obronne przeciwnika i zagrać precyzyjne dośrodkowanie w pole karne. Jednak zdecydowanie największy wachlarz rozwiązań daje rozegranie akcji środkiem boiska - możliwe staje się bowiem zarówno zagranie piłki do zawodników wchodzących z boków placu gry, jak i napastników poruszających się w tym samym kierunku co zawodnik operujący futbolówką.