Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Evil Within - poradnik do gry

The Evil Within - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ulepszenia w The Evil Within poradnik The Evil Within

Ulepszenia, zarówno postaci jak i jej wyposażenia, odgrywają bardzo ważną rolę w grze - bez ulepszania czegokolwiek bardzo ciężko ukończyć rozgrywkę, gdyż wrogowie będą w stanie zabić cię jednym, dwoma ciosami, a ty nie dość, że będziesz zadawać małe obrażenia, to nie będziesz w stanie przenosić większej ilości amunicji, apteczek, czy nawet zapałek.

Ulepszeń możesz dokonywać wyłącznie w czasie pobytu w Schronie (z jednym wyjątkiem, podczas 15 rozdziału) - w jednym z pomieszczeń znajdziesz fotel przypominający krzesło do tortur. Wystarczy na nim usiąść, by odblokować całe morze ulepszeń. Ulepszenia dokonuje się za pomocą Zielonego Żelu, dlatego ważnym jest, by podczas swoich przygód w grze dokładnie się rozglądać i zbierać każdy słoik.

Ulepszenia dzielą się na cztery grupy:

  • Sprawność - znajdziesz tu wszystkie usprawnienia dla głównego bohatera, jak ilość zdrowia, czy skuteczność w walce.
  • Broń - zakładka ta zawiera ulepszenia do wszystkich broni w grze, umożliwiających zwiększenie skuteczności każdej z nich.
  • Zapasy - tutaj znajdziesz ulepszenia zwiększające maksymalny udźwig twojego bohatera, przez co będzie on mógł przenosić więcej amunicji, apteczek, czy zapałek.
  • Bełty do Agonii - ulepszenia, które wpływają na poszczególne bełty do Kuszy Agonii.