Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Evil Within - poradnik do gry

The Evil Within - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Amalgam Alpha | Walki z bossami w The Evil Within poradnik The Evil Within

Amalgam Alpha

Boss bardziej imponuje wyglądem, niż umiejętnościami. - Amalgam Alpha | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Boss bardziej imponuje wyglądem, niż umiejętnościami.

Przyszła pora rozprawić się z upierdliwcem, który ściga cię od 8 rozdziału. Boss jest stosunkowo wolny, jednak posiada atak za pomocą szarży - staraj się więc nie stać zbyt długo w miejscu, oraz za wszelką cenę unikać wspomnianej szarży.

Najlepszą taktyką na niego (jak i na wszystko w tej grze) jest zastosowanie Elektrycznych lub Zamrażających bełtów do Kuszy Agonii - pozwolą ci na kilka sekund unieruchomić przeciwnika. W tym czasie okładaj go ze snajperki, harpunów, lub rzuć mu pod nogi granat. Unikaj także siedzenia w licznych pomieszczeniach, które tu znajdziesz - wróg może (i zrobi to) wsadzić do nich łapę i po pogruchaniu tobą o ścianę wyrzuci cię z powrotem do tunelu, zadając przy tym dość spore obrażenia. Gdy wróg otrzyma pewne obrażenia, zacznie emitować fioletową poświatę i odsłoni coś co przypomina pysk. Za wszelką cenę musisz unikać bezpośredniego kontaktu, gdyż wróg może cię teraz złapać i zabić jednym ciosem, niezależnie od twojego stanu zdrowia. Po krótkiej chwili wróg wróci do normy, a walka będzie mogła być normalnie kontynuowana.

Okazjonalnie wróg odsłania także swoje oko - jest to słaby punkt, który pozwala ci zadawać mu potężne obrażenia. By łatwiej było ci w nie trafić, zamróź przeciwnika. Wróg nie jest trudny do pokonania (pamiętaj, by unikać szarż!) i wkrótce powinien paść na glebę, a tobie zostanie pokazana droga do wyjścia. Zbierz Zielony Żel, który z niego wypadł, a także całą amunicję, którą znajdziesz na tym terenie - pamiętaj też, by uzupełniać amunicję w trakcie walki z przeciwnikiem!