Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Evil Within - poradnik do gry

The Evil Within - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Potwór z krwi | Walki z bossami w The Evil Within poradnik The Evil Within

Potwór z krwi

Zdecydowanie najłatwiejszy boss w grze - wystarczy rozwalić paru regularnych wrogów... - Potwór z krwi | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Zdecydowanie najłatwiejszy boss w grze - wystarczy rozwalić paru regularnych wrogów...

Ucieczka się nie udała, a tobie przyjdzie walczyć z bossem. Jest to prawdopodobnie najłatwiejsza walka z bossem w grze. Twoim zadaniem jest zabijanie przyzywanych przez wroga Nawiedzonych. Wrogów jest niewielu, a w dodatku są to najzwyklejsi, nieuzbrojeni, beznadziejnie słabi Nawiedzeni - jeden celny strzał w głowę wystarczy, by posłać takiego gagatka do piachu.

Wykorzystaj ten czas, by pobiegać dookoła areny walki i pozbierać amunicję - jest jej tu całkiem sporo, więc warto to zrobić. Możesz poczekać, aż wrogów zbierze się kilku i wysadzić ich za pomocą granatu, bądź wybuchowego bełta. Możesz też wykorzystać najzwyklejszy rewolwer i posyłać celne strzały w głowę - wrogowie poruszają się wolno, więc łatwo wycelować. Możesz też powalić jednego przeciwnika na ziemie, a następnie poczekać przy zwłokach, aż wrogowie się do ciebie zbliżą - jedna zapałka, rzucona w odpowiednim momencie, może podpalić nawet kilku wrogów na raz, zaoszczędzając ci masę cennej amunicji.

Gdy zabijesz kilku wrogów (w granicach dziesięciu), odpali się scena, w trakcie której cały budynek zacznie się walić, a ty znów zostaniesz przeniesiony do innego miejsca.