Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Evil Within - poradnik do gry

The Evil Within - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sadysta | Walki z bossami w The Evil Within poradnik The Evil Within

Sadysta

Pow! - Sadysta | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Pow!

Sadystę znajdziesz w stodole. Nie wchodź jednak głównym wejściem. Zamiast tego, skorzystaj ze schodów prowadzących na górne piętro. Następnie podejdź do barierki, wyjmij Kuszę Agonii i wybierz wybuchowe pociski. Upewnij się, że masz pełne życie, a następnie wystrzel dwa eksplodujące pociski w głowę lub tułów przeciwnika. Gdy tylko zostanie zaatakowany, Sadysta wyrwie się z łańcuchów, złapie swoją broń i ruszy do ataku. Nie posiada on żadnych specjalnych umiejętności. Gania jedynie za graczem po całej mapie i stara się trafić go swoją piłą, zataczając się przy każdym chybionym ataku. Jego ciosy zadają jednak spore obrażenia, a sam potrafi wytrzymać jeszcze więcej.

Czasami potrafi się zgubić... - Sadysta | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Czasami potrafi się zgubić...

Po przebiciu się przez drewnianą ścianę, Sadysta podbiegnie do drabiny i zacznie się po niej wspinać. Oddaj jeszcze kilka strzałów w głowę z dowolnej broni, a gdy ten znajdzie się na górze, odwróć się i wybiegnij schodami ze stodoły.

Pozostaje tylko czekać - Sadysta | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Pozostaje tylko czekać

Biegnij szybko do dużego domu po drugiej stronie placu (tego, w którym chowa się doktor) i wejdź głównymi drzwiami do środka. Obiegnij ścianę i ustaw się przed dźwignią kontrolującą pułapkę. Poczekaj, aż oponent wbiegnie za Tobą do środka (jeśli przestanie Cię gonić, zachęć go kopniakami w drzwi lub strzałami), a następnie aktywuj dźwignię. Kolce wyskoczą z ziemi raniąc Sadystę i powalając go na kilka sekund na ziemię. Gdy tylko przycisk znów będzie aktywny, odpal go, by ponownie nadziać przeciwnika. W zależności od poziomu trudności i zadanych wcześniej obrażeń, będziesz potrzebował ok. 1-3 takich trafień, aby powalić ostatecznie przeciwnika. Jeśli uda mu się uciec z obszaru rażenia pułapki, wymiń go, wybiegnij na zewnątrz i poczekaj, aż zrobi to samo. Następnie wróć się do środka i powtórz cały proces.