Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Evil Within - poradnik do gry

The Evil Within - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sentinel | Walki z bossami w The Evil Within poradnik The Evil Within

Sentinel

Szczeniaczek wkracza do akcji! - Sentinel | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
"Szczeniaczek" wkracza do akcji!

Walka z tym stworzeniem podzielona jest na dwa etapy - w pierwszym "zabicie" potwora jest obowiązkowe, w drugim możesz po prostu uciec. Wróg zadaje olbrzymie obrażenia i jest morderczo mobilny, przez co trudno jest go trafić. Korzystanie z Kuszy Agonii z załadowanymi bełtami Zamrażającymi i/lub Elektrycznymi jest tu praktycznie obowiązkowe - chyba, że chcesz wywalić całą tonę amunicji w powietrze.

Po trafieniu wyżej wspomnianymi bełtami, wróg zostanie ogłuszony na krótką chwilę, dając ci wystarczająco czasu, by władować w jego głowę kilka celnych strzałów, po czym kontynuuje on swoją szarżę. Kilka takich rundek a boss padnie na ziemie nieprzytomny. Dodatkowym manewrem bossa jest ukrywanie się w gęstwinie - po szarży wróg schowa się w krzakach, by po kilku sekundach z nich wyskoczyć, dlatego też powinieneś cały czas starać się zachować bezpieczny dystans.

Gdy obezwładnisz wroga, czeka cię krótka scenka, po której będziesz miał zadanie odzyskania okularów Josepha. Znajdują się one praktycznie na środku areny walki. I w tym momencie masz wybór - możesz je odzyskać i dać nogi za pas, ignorując bossa, lub też zdecydować się pokonać go raz na zawsze. W drugim wariancie otrzymasz potężny zastrzyk Zielonego Żelu, więc gra jest warta zachodu. Walka wygląda podobnie, z tą różnicą, że uwagę wroga odciągał będzie Joseph, co ułatwi ci trochę zadanie. Ponownie wykorzystaj swoje Elektryczne i/lub Zamrażające bełty, a po zadaniu odpowiedniej ilości obrażeń wróg padnie na ziemię martwy.