Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Evil Within - poradnik do gry

The Evil Within - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Laura - starcie drugie | Walki z bossami w The Evil Within poradnik The Evil Within

Laura - starcie drugie

Możesz pokonać bossa za pomocą swoich własnych zabawek, bądź wykorzystać otoczenie. - Laura - starcie drugie | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Możesz pokonać bossa za pomocą swoich własnych zabawek, bądź wykorzystać otoczenie.

Boss pojawi się, gdy zbliżysz się do zwłok, znajdujących się na środku kładki. Możesz pokonać ją w tradycyjny sposób, traktując ją ołowiem i materiałami wybuchowymi, jednak możesz też wykorzystać rozmaite elementy otoczenia, by wykończyć ją bez marnotrawienia całej masy amunicji i przydatnych przedmiotów. Jeśli chcesz wykończyć ją w "normalny" sposób, staraj się ogłuszać ją za pomocą specjalnych bełtów (elektryczne i oślepiające), co ułatwi ci trafienie jej. Jeśli chcesz zaoszczędzić, czytaj dalszą część tego rozdziału.

Po "wynurzeniu się" bossa, zawróć do przejścia, którym przed momentem tu dotarłeś i przyczaj się przy wybuchowej beczce (w bezpiecznej odległości!). Gdy boss się zbliży, strzel w beczkę, by go ją podpalić. Gdy wróg będzie zajęty, obróć się w prawo i biegnij do końca korytarza - odbij w prawo i wczołgaj się do pomieszczenia z wypalarką. Wdrap się po drabinie na górę i szybko przeciągnij dźwignie - ponownie podpali to bossa. Teraz musisz po prostu biec przed siebie i dotrzeć do kolejnej wypalarki (jest ich tu kilka), poczekać przy dźwigni aż boss się zbliży i aktywować ją. Po kilku takich akcjach (zazwyczaj 3, szczególnie, gdy pomiędzy kolejnymi podpaleniami atakowałeś wroga) wróg padnie na ziemie.

Gdy planujesz atakować wroga ją w "konwencjonalny" sposób, za pomocą broni, nie korzystaj z przybliżenia - wróg będzie wtedy znacznie trudniejszy do trafienia, gdyż będzie się teleportował na krótkie dystanse. W przeciwieństwie do poprzedniego starcia z Laurą, nie zabije cię ona jednym atakiem, lecz "tylko" zrani - masz więc pewne pole do popisu, jeśli któraś akcja ci się nie uda.