Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Evil Within - poradnik do gry

The Evil Within - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zehn i Neun | Walki z bossami w The Evil Within poradnik The Evil Within

Zehn i Neun

Ogłuszanie lub zamrażanie wrogów znacznie ułatwia tą walkę. - Zehn i Neun | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Ogłuszanie lub zamrażanie wrogów znacznie ułatwia tą walkę.

Czeka cię starcie z dwójką olbrzymów - w początkowej fazie będziesz walczył z jednym z nich, drugi przyłączy się po kilkunastu sekundach, przebijając się przez ścianę. Dwójka wrogów jest dość ślamazarna (jeśli akurat za tobą nie szarżują), jednak ich ataki potrafią znacznie uszczuplić twoje zdrowie. Sprawę komplikuje fakt, iż będziesz walczył na terenie, który przypomina labirynt - nie ma więc zbyt dużo miejsca do manewrowania.

Jeśli wróg zapędzi cię w róg i nie będziesz miał możliwości przed nim uciec, wykorzystaj Zamrażające i/lub Elektryczne Bełty, by unieszkodliwić przeciwnika na kilka sekund, co pozwoli ci bezpiecznie obok niego (lub nich) przebiec. Bełty te są najskuteczniejszą metodą walki z parą bossów - gdy przeciwnicy są ogłuszeni, wykorzystaj swoje konwencjonalne uzbrojenie (rewolwer, strzelbę, harpuny z Kuszy Agonii, czy, jeśli masz wystarczająco miejsca, snajperkę), by zadawać im obrażenia. Po odniesieniu odpowiedniej ilości obrażeń, wrogowie padną na ziemie, co pozwoli ci w łatwy sposób strzelać w ich głowy. Po kilku takich atakach wróg padnie na ziemię, tym razem martwy. Nie zapomnij zebrać sporej ilości Zielonego Żelu (po 3,500), który wypada z obu olbrzymów.