Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Evil Within - poradnik do gry

The Evil Within - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nagrania | Znajdźki w The Evil Within poradnik The Evil Within

Nagrania

W grze do zebrania jest 10 plików z nagraniami. Jak większość znajdziek w grze, są one stosunkowo łatwe do zlokalizowania, gdyż znajdują się w kluczowych miejscach. Ważnym jest, iż Nagrania, w porównaniu do innych znajdziek, można tylko wysłuchać - fizycznie przedmiot zostaje na swoim miejscu, a ty otrzymujesz nagranie jako wysłuchane. Poniżej znajdziesz listę rozdziałów, w których można znaleźć poszczególne nagrania.

Rozdział 3 - Nagranie #1

Na prawo od wagonu w wiosce znajdziesz sporej wielkości dom. Na drugim piętrze, pod łóżkiem, znajdziesz Nagranie[Eksperyment nr 4].

Rozdział 5 - Nagranie #2

Gdy trafisz do pomieszczenia bez drzwi, w którym będziesz musiał zaglądać przez dziury w ścianach, by otworzyć do nich wejścia. W jednym z tych pomieszczeń znajdziesz Nagranie [Zasymilowana Świadomość].

Rozdział 6 - Nagranie #3

Po dotarciu na targ, przy jednym z kupieckich straganów, wzdłuż prawej ściany, znajdziesz Nagranie [Ernesto Victoriano].

Rozdział 7 - Nagranie #4

Po dotarciu do pomieszczenia z grobowcem, w które musisz wsadzić Litografy, po wsadzeniu pierwszego Litografu, udaj się w prawo, a bez problemu znajdziesz tam Nagranie [Strażnik].

Rozdział 8 - Nagranie #5

Po etapie, w którym musisz unikać kolców wystrzeliwanych z lewej strony. W kolejnej części jaskini znajdziesz Nagranie [Studium przypadku: AlterEgo]

Rozdział 9 - Nagranie #6

Tuż po zebraniu fragmentu mapy. Wyjdź z pomieszczenia, skieruj się na lewo i przejdź przez drzwi na końcu korytarza, by trafić do sypialni (z trupem na podłodze). Na stoliku po lewej stronie znajdziesz Nagranie [Studium przypadku: Dekonstrukcja barier psychicznych].

Rozdział 10 - Nagranie #7

Po walce z dwoma potworami Trauma. Gdy przedmioty polecą pod sufit, kontynuuj wędrówkę, aż trafisz do pomieszczenia ze sprzętem medycznym. Na jednym z łóżek, po lewej stronie, jest Nagranie [Laura].

Rozdział 11 - Nagranie #8

Gdy trafisz do pomieszczenia-biurowca. Są tutaj także dwa automaty, z których wypada Zielony Żel, a także bomba i Klucz. Wejdź do następnego pokoju i idź wzdłuż lewej ściany - w rogu znajdziesz Nagranie [Poszukiwania].

Rozdział 15 - Nagranie #9

Gdy wrócisz do szpitala, się na wprost, by dotrzeć do recepcji - za ladą, pod ścianą znajdziesz amunicję i Strzykawkę. Zbierz je, a następnie wejdź do małego pomieszczenia po prawej stronie (patrząc z recepcji w kierunku wejścia do szpitala), a następnie do kolejnego, przylegającego pokoju. Między regałami znajdziesz Strzykawkę - weź ją, a następnie otwórz przyciskiem drzwi i zbiegnij na dół po schodach, a następnie zejdź po drabinie na jeszcze niższy poziom. Usłyszysz tu dźwięk Nagrania [Uwięziony]

Rozdział 15 - Nagranie #10

Gdy dojdziesz do rozdroża - ścieżki na lewo (jedna kłódka) i na prawo (otwarte drzwi) prowadzą do pomieszczeń z przedmiotami. Udaj się tam najpierw, pozbieraj wszystko i wróć, a następnie przejdź przez bramę na środku (2 kłódki). Biegnij do końca korytarza, a następnie wdrap się na górę po schodach. Gdy będziesz na górze, wejdź do pierwszego pomieszczenia po prawej stronie - rogu sali znajdziesz ostatnie w grze Nagranie [Zdrada].