Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Evil Within - poradnik do gry

The Evil Within - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fragmenty mapy | Znajdźki w The Evil Within poradnik The Evil Within

Fragmenty mapy

W grze do zebrania jest 28 fragmentów map. Jak większość znajdziek w grze, są one stosunkowo łatwe do zlokalizowania, gdyż znajdują się w kluczowych miejscach.. Poniżej znajdziesz listę rozdziałów, w których można znaleźć poszczególne fragmenty map.

Fragmenty mapy, prócz osiągnięcia, odblokowują możliwość korzystania z wzmocnionego pistoletu i karabinu snajperskiego. Bronie te dostępne są po jednorazowym przejściu całej gry. Po zebraniu wszystkich fragmentów, udaj się do Schronu, znajdź mapę świata i wejdź z nią w interakcję. Po tym obok, na stole, pojawi się skrzynia, zawierająca owe przedmioty - są one jednak dostępne tylko w trybie "Nowa Gra+".

Rozdział 2 - fragment mapy #1

Znajdziesz go w schronie, w którym budzi się Sebastian. Gdy dotrzesz do pomieszczenia z krzesłem do ulepszania postaci, zamiast na nim siadać, zbierz fragment mapy znajdujący się za nim.

Rozdział 2 - fragment mapy #2

Gdy będziesz świadkiem zamiany dwójki ludzi w Nawiedzonych. W domu na szczycie wzgórza znajdziesz fragment.

Rozdział 2 - fragment mapy #3

Po wyjściu z wioski. Gdy znajdziesz się po drugiej stronie, skręć w prawo i ruszaj przed siebie, aż natrafisz na niewielką chatkę. Wejdź do środka i podnieś leżącą tu Strzykawkę oraz fragment mapy [Fragment mapy nr 3].

Rozdział 3 - fragment mapy #4

Po wejściu do Schronu. Podnieś leżące na stole fragment mapy [Fragment mapy nr 4]

Rozdział 4 - fragment mapy #5

W czasie, jak będziesz w szpitalu, wróć do swojego pokoju i podnieś Fragment mapy [fragment nr 5] z podłogi.

Rozdział 4 - fragment mapy #6

Po tym, jak udasz się za pielęgniarką, wejdź do pierwszej celi po lewej i podnieś leżący na ziemi fragment mapy [Fragment mapy nr 6].

jak twój pokój w szpitalu się zmieni, na zlewie pojawi się kolejny fragment mapy [Fragment mapy nr 7].

Rozdział 4 - fragment mapy #7

Po tym, jak twój pokój w szpitalu się zmieni, na zlewie pojawi się kolejny fragment mapy [Fragment mapy nr 7].

Rozdział 5 - fragment mapy #8

Tuż po rozpoczęciu się rozdziału - odwróć się i zbierz Fragment mapy [fragment nr 8].

Rozdział 5 - fragment mapy #9

Przed wejściem do pomieszczenia, w którym Kidman przetrzymywana jest w wodnym więzieniu. Tuż obok wejścia do pokoju z lustrem znajduje się Fragment mapy [fragment nr 9]

Rozdział 5 - fragment mapy #10

Po rozmowie z Josephem i przeniesieniu się do nowej lokacji, przejdź przez dziurę w ścianie i wejdź do pomieszczenia skrytego za zielonymi drzwiami. W środku znajdziesz Fragment Mapy [fragment nr 10].

Rozdział 6 - fragment mapy #11

Gdy spalisz zwłoki blokujące windę. Zanim do niej wejdziesz, obejdź ją od prawej strony, gdzie znajdziesz Fragment mapy [fragment nr 11].

Rozdział 6 - fragment mapy #12

Po rozmowie z Josephem wylądujesz w pomieszczeniu z zarżniętymi zwierzętami. Zbierz Fragment mapy [fragment nr 12], znajdujący się na klatce obok stołu.

Rozdział 7 - fragment mapy #13

Rozdział rozpoczyna się wewnątrz wspomnianego kościoła. Masz w tym momencie wolną rękę, więc warto się rozejrzeć, by zebrać wszystkie pobliskie przedmioty - jednym z nich jest Fragment mapy [fragment nr 13],

Rozdział 8 - fragment mapy #14

Zanim dotrzesz do sceny z doktorem, zbierz Fragment mapy [fragment nr 14], schowany w ciemności.

Rozdział 9 - fragment mapy #15

Gdy zostaniesz przeniesiony do lasu, zamiast iść do przodu, zbierz Fragment mapy [fragment nr 15], znajdujący się tuż obok ciebie, lekko na prawo.

Rozdział 9 - fragment mapy #16

Wyjdź z sypialni i udaj się w lewo, następnie skręć w prawo i wkrocz do pokoju po prawej stronie. Wewnątrz, na wannie, znajdziesz Fragment mapy [fragment nr 16],

Rozdział 9 - fragment mapy #17

Po ucieczce przed zapadającymi się ścianami z twarzy, trafisz do znajomego ci pomieszczenia - na jednym z biurek znajdziesz Fragment mapy [fragment nr 17].

Rozdział 10 - fragment mapy #18

Po wsadzeniu pierwszej baterii, udaj sie do nich podwójnych drzwi, które zostały właśnie otwarte, ponownie przechodząc przez pomieszczenie z obracającym się ostrzem. Podążaj korytarzem, aż dojdziesz do drabiny - skręć do małego pomieszczenia po lewej, zbierz Zielony Żel i inne znajdujące się tu przedmioty, a także Fragment mapy [fragment nr 18].

Rozdział 10 - fragment mapy #19

Po przedarciu się przez pomieszczenia ze ścianami przypominającymi gorące pręty, dojdziesz do wentylacji. Wejdź do niej i udaj się w prawo, po drodze zbierając amunicję. Przy lewej ścianie wentylacji znajdziesz Fragment mapy [fragment nr 19].

Rozdział 10 - fragment mapy #20

Po powrocie do rezydencji, zbierz Fragment mapy [fragment nr 20] znajdujący się przy dziwach pod schodami, na lewo od podwójnych metalowych drzwi, które jakiś czas temu otworzyłeś.

Rozdział 11 - fragment mapy #21

W pomieszczeniu, w którym znajduje się Magnum. Wewnątrz, na jednej ze ścian, znajdziesz Fragment mapy [fragment nr 21].

Rozdział 11 - fragment mapy #22

Po przejażdżce "złotą kolejką" zeskoczysz do nowego budynku. Zeskocz na niższy poziom i zbierz Fragment mapy [fragment nr 22], leżący przy krawędzi.

Rozdział 11 - fragment mapy #23

Chwile po uratowaniu Kidman. Dojdź do metalowych drzwi prowadzących do wąskiej alejki - jak tylko je otworzysz, skręć w przejście po lewej stronie, rozwal manekina, a następnie zbierz Fragment mapy [fragment nr 23].

Rozdział 12 - fragment mapy #24

W ambulansie, w którym będziesz szukał apteczki dla postrzelonego Josepha, znaleźć możesz także Fragment mapy [fragmenr nr 24].

Rozdział 13 - fragment mapy #25

Tuż po spotkaniu z Nawiedzonym Samobójcą. Wbiegnij do pomieszczenia, z którego wyleciał drugi samobójca i dojdź do jego końca (zbierając całą masę przedmiotów po drodze), by zebrać Fragment Mapy [fragment 25].

Rozdział 14 - fragment mapy #26

Zaraz na poczatku rozdziału. Wejdź do pomieszczenia ochrony, a następnie przejdź do małego pokoiku, gdzie znajdziesz Fragment Mapy [fragment nr 26].

Rozdział 14 - fragment mapy #27

W pomieszczeniu z lustrem, tuż przed walką z bossem-ośmiornicą znajdziesz Fragment Mapy [fragment nr 27].

Rozdział 15 - fragment mapy #28

Po przejściu przez bramę z dwoma kłódkami. Wyjedź windą na górę, a po dotarciu wyjdź przez drzwi i skręć w lewo i przejdź przez drzwi. Schodząc po schodach na dół, trafisz na słoik z Zielonym Żelem i ostatni Fragment mapy [fragment nr 28].