Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Evil Within - poradnik do gry

The Evil Within - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Interfejs - Evil Within
Interfejs - Evil Within
Powiększ mapę

Interfejs w The Evil Within | Informacje wstępne i porady poradnik The Evil Within

1 – pasek zdrowia głównego bohatera. Gdy się wyczerpie, postać ginie, a gracz będzie musiał rozpocząć rozgrywkę od ostatniego punktu kontrolnego.

2 – ilość aktualnie posiadanych zapałek, które używane są do spalania zwłok poległych wrogów.

3 – ikona pokazuje aktualnie wybraną broń.

4 – ilość amunicji do aktualnie wybranej broni. Wartość górna pokazuje ilość pocisków w magazynku, a dolna ogólną liczbę nabojów do danej broni.

W tym rozdziale przyjrzeć się możesz infterfejsowi rozgrywki występującym w grze The Evil Within. Interfejs w tej grze, w porównaniu z innymi produkcjami tego gatunku, jak chociażby seria Resident Evil, jest bardzo oszczędny i zawiera tylko najważniejsze informacje, zajmując tym samym zaledwie ułamek ekranu. Nie ma tu nawet mini-mapy, która jest sztandarowym elementem większości współczesnych produkcji.

Cały interfejs rozgrywki skupiony jest w lewym górnym rogu ekranu - reszta ekranu jest krystalicznie czysta, przez co gracz może skupić sie na rozgrywce. Pasek w kształcie spirali [1] pokazuje stan zdrowia bohatera - gdy się wyczerpie, postać zginie, a gracz będzie musiał rozpocząć rozgrywkę od ostatniego punktu kontrolnego. Najbardziej wysuniętym w stronę lewego górnego rogu elementem [2] jest ikona przedstawiająca ilość aktualnie posiadanych zapałek, które używane są do spalania zwłok poległych wrogów. Ikona otoczona spiralą [3] pokazuje aktualnie wybraną broń, a wartości poniżej jej [4] ilość amunicji do aktualnie wybranej broni - wartość górna pokazuje ilość pocisków w magazynku, a dolna ogólną liczbę nabojów do danej broni.