Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Evil Within - poradnik do gry

The Evil Within - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ruvik | Walki z bossami w The Evil Within poradnik The Evil Within

Ruvik

Ruvik trochę się zmienił... - Ruvik | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Ruvik trochę się zmienił...

Przyszła pora na walkę z głównym antagonistą gry. Po długiej serii scen, czeka cię etap ucieczkowy - będziesz musiał biec przed siebie, jednocześnie unikając ataków Ruvika, w konkretny sposób. Na początku trzymaj się lewej strony, gdyż Ruvik wbije rękę i przeciągnie ją po prawej stronie. Zaraz po tym przebiegnij na prawą stronę, gdyż wróg zmieni kierunek ataku. Po tym znów przebiegnij na lewą stronę, by uniknąć ciosu.

Po chwili akcja przeniesie się do budynku - musisz robić tu dokładnie to samo, co przedtem, czyli unikać ataków. Biegnij najpierw przy lewej ścianie, potem przy prawej, potem znów przy lewej, a na końcu wróć do prawej krawędzi, po czym czeka cie scena przerywnikowa.

Trafisz na dach samochodu, a następnie zasiądziesz za działkiem CKM. Twoim zadaniem jest strzelać w czerwone punkty, które od czasu do czasu pojawiają się na ekranie. Gdy punkt zniknie, strzelaj w szklaną kopułę na głowie potwora - powtarzaj cały proces do momentu, aż wróg odniesie wystarczająco duże obrażenia i akcja znów się trochę przeniesie.

Po kilku celnych strzałach, głowa wroga stanie się wrażliwa na ataki. - Ruvik | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Po kilku celnych strzałach, głowa wroga stanie się wrażliwa na ataki.

Sebastian został nabity na pręt - to koniec, prawda? Tu dopiero akcja zaczyna się rozkręcać! Otrzymasz do dyspozycji nową broń - wyrzutnie rakiet! Twoim zadaniem jest trafić przeciwnika kilka razy, do momentu, aż go ogłuszysz, a następnie (podczas gdy będzie ogłuszony), musisz trafić go kilka razy w głowę. Z uwagi na fakt, iż masz ograniczoną ilość rakiet i przeciwnik z początku jest bardzo daleko, daj mu kilka sekund, by się trochę zbliżył - przy maksymalnym oddaleniu jest mała szansa, że trafisz go w głowę. Gdy przeciwnik nazbiera wystarczająco rakiet na głowę, razem spadniecie na ziemię i rozpocznie się ostatni etap. Wróg będzie chciał pożreć Sebastiana, a ty będziesz miał dosłownie sekundę-dwie, by trafić Ruvika, który znajduje się w paszczy potwora. Nie jest to tak trudne, jakby się wydawało, a po za tym w momencie rozpoczęcia tego etapu automatycznie została zapisana gra, więc w razie czego nie będziesz musiał nic powtarzać.