Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Evil Within - poradnik do gry

The Evil Within - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Quell | Walki z bossami w The Evil Within poradnik The Evil Within

Quell

Jeden z prostszych bossów w grze, Quell. - Quell | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Jeden z prostszych bossów w grze, Quell.

Jak nietrudno się domyślić, czeka cię starcie z ośmiornico-podobnym stworem, który na twoich oczach porwał dwójkę Nawiedzonych. Jest to przedostatni boss w grze, więc możesz śmiało wykorzystać zapasy amunicji - przydadzą się tutaj zarówno Magnum i snajperka, jak i specjalne bełty do Kuszy Agonii.

Cała walka podzielona jest na dwa etapy - pierwszym z nich jest faza, w którym wróg będzie cały czas na ciebie szarżował (jest to zarazem praktycznie jedyny jego atak). Gdy będzie to robił, odskocz w bok i daj mu się wyminąć, a potem właduj w niego kilka strzałów. Nie atakuj, gdy wróg szarżuje, gdyż jest spora szansa, że cię trafi. Druga faza rozpoczyna się, gdy wróg otrzyma odpowiednią ilość obrażeń - wycofa się on wtedy, by schować się w jednym z tuneli przy suficie, bądź przyklei się do ściany i wykorzysta swój kamuflaż, przez co będzie niewidoczny. By namierzyć wroga w sytuacji, gdy staje się niewidzialny, wykorzystaj larwy, które co jakiś czas wypuszcza, by cię zaatakowały - gdy go namierzysz, wystarczy jeden strzał, by wyleciał z kryjówki. Pamiętaj, by nie zbliżać się do niego, gdy ten jest ukryty - boss może się wtedy na ciebie rzucić i zabić jednym atakiem.

Nie licząc zwykłych ataków wroga, będzie cię on nękał wspomnianymi larwami - działają one tak samo, jak te, które wypuszczał pająk podczas 11 rozdziału. Zadają znikome obrażenia, a rozwalone wyrzucają amunicję, więc warto jest skupić na nich swoją uwagę, gdy je dostrzeżesz. Jeśli masz z nim problemy, wykorzystaj Zamrażające Bełty, by go unieruchomić, a gdy nie dajesz rady go zlokalizować, gdy ten zniknął, poczekaj kilkanaście sekund, a wyjdzie on z ukrycia.