Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Evil Within - poradnik do gry

The Evil Within - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dokumenty | Znajdźki w The Evil Within poradnik The Evil Within

Dokumenty

W grze do zebrania jest 16 Dokumentów. Jak większość znajdziek w grze, są one stosunkowo łatwe do zlokalizowania, gdyż znajdują się w kluczowych miejscach. Poniżej znajdziesz listę rozdziałów, w których można znaleźć poszczególne dokumenty.

Rozdział 1 - dokument #1

Po spotkaniu z Sadystą. Zeskocz do wody i wejdź drabiną na drugie przejście. Ruszaj do przodu, aż dojdziesz do siedzących na wózku zwłok. Podnieś leżący we krwi dokument [Stara notatka z kanałów].

Rozdział 1 - dokument #2

Można go znaleźć tuż po podniesieniu pierwszego dokumentu. Wdrap się po drabinie na górę, a na biurku znajdziesz dokument [Notatka z kotłowni].

Rozdział 2 - dokument #3

Tuż po tym, jak przepędzisz wrogów od Leslie i przejdziesz przez bramę. Nim przeczeszesz pobliski budynek, zgarnij jeszcze dokumenty [Notatka z miasteczka przy jeziorze], które leżą obok płonącego stosu.

Rozdział 4 - dokument #4

Tuż po rozpoczęciu rozdziału. Udaj się do pierwszego domu, na prawo od drogi. Przeciśnij sie przez szczelinę w ścianie, by dostać sie do kolejnego pomieszczenia. Na łóżku będzie leżał dokument [Notatka wieśniaka].

Rozdział 5 - dokument #5

Gdy trafisz do pomieszczenia bez drzwi, w którym będziesz musiał zaglądać przez dziury w ścianach, by otworzyć do nich wejścia. W jednym z tych pomieszczeń znajdziesz dokument [Notatka z podziemnego ośrodka].

Rozdział 6 - dokument #6

Po walce z dwójką bossów, będziesz musiał dotrzeć do Josepha. Tuż pod jego nogami znajdziesz dokument [Notatka z cmentarza].

Rozdział 6 - dokument #7

Po wyłączeniu kolców blokujących przejście (gdzie trzeba ustawiać zwłoki na ołtarzach). Wyjedź windą na górę, a następnie przejdź korytarzem, by dotrzeć do swego rodzaju laboratorium. Jest tu do zebrania Dokument [Notatka z laboratorium na cmentarzu nr 1].

Rozdział 6 - dokument #8

Tuż po zebraniu poprzedniego dokumentu - udaj się drugim korytarzem. Dotrzesz do klatki, jednak jeszcze do niej nie wchodź - przy zwłokach znajdziesz kolejny Dokument [Notatka z laboratorium na cmentarzu nr 2].

Rozdział 7 - dokument #9

Po zebraniu pierwszego Starego Litografu. Dodatkowo, otworzy to przejście do pomieszczenia - wewnątrz znajdziesz Dokument [Notatka z katakumb],

Rozdział 8 - dokument #10

Po wbiegnięciu po kolejnych schodach (tuż przed drzwiami, które możesz otworzyć jedynie za pomocą Zakrwawionej Płaskorzeźby), tuż przed zwłokami przybitymi do ściany, znajdziesz Dokument [Notatka z jaskini]

Rozdział 8 - dokument #11

Zaraz po wysłuchaniu doktora - na wprost, na maszynie, znajdziesz Dokument [Notatka z ośrodka badawczego]. Są tu też Dokument Osobisty i Fragment mapy.

Rozdział 9 - dokument #12

Zaraz na początku rozdziału - jadalni, na stole, znajdziesz Dokument [Notatka z jadalni posiadłości]

Rozdział 9 - dokument #13

Po wejściu do biblioteki. Wejdź do sypialni po lewej stronie - w środku, na stole, znajdziesz Dokument [Notatka z pokoju Ruvika],

Rozdział 9 - dokument #14

W pokoju z pianinem, gdzie musisz otworzyć sejf, znajdziesz Dokument [Notatka z pokoju muzycznego],

Rozdział 10 - dokument #15

Na samym początku rozdziału, gdzie jesteś świadkiem rozmowy duchów. Zignoruj duchy po prawej stronie i podnieś Dokument [Notatka z piwnicy posiadłości] leżący na biurku

Rozdział 15 - dokument #16

Podążając za Leslim, po kolejnej zmianie miejscówki, odwróć się i spod wózka inwalidzkiego podnieś Dokument [Nowsza notatka z kanałów].