Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Evil Within - poradnik do gry

The Evil Within - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Laura - starcie pierwsze | Walki z bossami w The Evil Within poradnik The Evil Within

Laura - starcie pierwsze

Walka z bossem - Laura - starcie pierwsze | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Walka z bossem

W tym momencie, ze zwłok na środku pomieszczenia, zacznie wychodzić boss - Laura. Jest to niesamowicie potężny oponent, który potrafi teleportować się na krótkie dystanse i wychodzić z martwych zwłok. Jeden cios przeciwnika wystarcz, aby zabić postać na dowolnym poziomie trudności. Domyślnie gracz powinien przed nią uciekać, choć można ją pokonać. Jest to jednak niesamowicie trudne, wymaga olbrzymiej ilości amunicji oraz odrobiny zręczności, ponieważ przeciwnik jest w miarę szybki, a walka kończy się na jednym trafieniu. Jeśli zdecydujesz się na to, zostań w tym pokoju i zacznij ją atakować. Oddawaj 1-2 strzały, po czym uciekaj na drugi koniec pomieszczenia i ponawiaj cały zabieg. Nie korzystaj jednak z przybliżenia podczas strzelania, ponieważ Laura zacznie się w takim wypadku teleportować na boki, aby uniknąć pocisków. Za wygraną walkę otrzymasz 8000 Zielonego Żelu.

Dzielny Nawiedzony przybywa na ratunek - Laura - starcie pierwsze | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Dzielny Nawiedzony przybywa na ratunek

Jeśli wolisz zaoszczędzić amunicję, natychmiast zawróć i wróć się do korytarza. Biegnij do samego końca, a następnie obróć się i patrz na zamknięte drzwi. Po chwili wybiegnie zza nich Nawiedzony, który odciągnie uwagę Laury. Wskakuj w drzwi i biegnij korytarzem do samego końca.

Wciśnij czerwony przycisk - Laura - starcie pierwsze | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Wciśnij czerwony przycisk

Gdy trafisz do niewielkiego pokoju, obróć się w prawo i naciśnij czerwony przycisk, aby zamknąć za sobą przejście. Zgarnij leżący na ziemi Zielony Żel oraz Amunicję [Strzelba], po czym szybko podbiegnij do znajdującej się w rogu drabiny i zejdź nią na sam dół.

Irytujące pułapki - Laura - starcie pierwsze | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Irytujące pułapki

Biegnij do końca tunelu, kucając po drodze pod dwoma linkami od pułapek, a następnie wskocz do windy. Zignoruj leżące tu ciało i poczekaj, aż winda zjedzie na sam dół.

Ostatnia prosta - Laura - starcie pierwsze | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Ostatnia prosta

Po otwarciu się kraty wyskocz na zewnątrz i kopniakiem otwórz drzwi po lewej. Biegnij sprintem do samego końca korytarza.