Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Evil Within - poradnik do gry

The Evil Within - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 5 - Zakamarki umysłu | Opis przejścia The Evil Within poradnik The Evil Within

Rozdział 5: Zakamarki umysłu

Osobisty dokument. - Rozdział 5 - Zakamarki umysłu | Opis przejścia The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Osobisty dokument.

Rozdział rozpoczyna się po upadku, a ty lądujesz przed drzwiami. Wejdź do pomieszczenia naprzeciw, a następnie zbierz Osobisty Dokument [Marzec 2005]. Po chwili przed tobą pęknie lustro, które prowadzi do znajomej lokacji. Zanim przez nie przejdziesz, skieruj kamerę tuż obok miejsca, w którym leżał dokument - będzie tam walizka, wewnątrz której znajdziesz Wybuchowy Bełt [Kusza Agonii]. Przejdź przez lustro, by wylądować w szpitalu.

Gazeta, którą znaleźć możesz w recepcji. - Rozdział 5 - Zakamarki umysłu | Opis przejścia The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Gazeta, którą znaleźć możesz w recepcji.

Nie ma tu nic ciekawego, więc obróć się o 180 stopni i wbiegnij do recepcji, gdzie czekać będzie na ciebie pielęgniarka. Na jej biurku znajdziesz Gazetę. Nie ma w tym miejscu już niczego wartego uwagi - możesz jedynie skorzystać z opcji ulepszenia postaci, bądź otworzyć szafkę kostnicy, jeśli masz klucz. W innym wypadku wróć i aktywuj lustro, by wrócić do miejsca, w którym zebrałeś dokument i bełty.

Fragment mapy. - Rozdział 5 - Zakamarki umysłu | Opis przejścia The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Fragment mapy.

Gdy opuścisz pomieszczenie, spójrz w róg korytarza, na wprost ciebie - znajdziesz tam Fragment Mapy [fragment mapy nr 8]. Przed tobą długi korytarz, z kilkoma mniejszymi pomieszczeniami. W pierwszej kolejności wejdź do pokoju po prawej stronie - wewnątrz znajdziesz Amunicję [Rewolwer], która schowana jest w szafce przy oknie. Wyjdź z pokoju - pomieszczenie na wprost jest zablokowane, więc musisz udać się w głąb korytarza.

Zwróć uwagę na duchy pojawiające się co jakiś czas - tak, są to wyłącznie duchy, dlatego też nie marnuj amunicji, gdyż nie są one żadnym zagrożeniem, a ty nie jesteś w stanie nic im zrobić. Drugie pomieszczenie po lewej stronie skrywa dla słoiki z Zielonym Żelem - czeka cię tu także nieco "bliższe" spotkanie z duchem. Odwróć się, zbierz Zapałki leżące na stole po prawej stronie i opuść pomieszczenie, by wrócić do korytarza. Pokój na wprost jest pusty, więc możesz kontynuować w głąb korytarza.

Przygotuj się, gdyż w twoim kierunku kroczy Niewidzialny Nawiedzony - możesz usłyszeć jego kroki, a po za tym, przesunie on łóżko szpitalne leżące w przejściu. Strzel w niego, by na ułamek sekundy go ogłuszyć i by stał się widoczny, a następnie wykończ przeciwnika, podpalając go zapałką. Są to upierdliwi wrogowie, więc nie obędzie się bez zmarnowania paru cennych naboi. Zbierz słoik z Zielonym Żelem i wejdź do pomieszczenia po prawej stronie (lewe jest puste), by zebrać kolejny Zielony Żel.

Zielony Żel schowany w kibelku. - Rozdział 5 - Zakamarki umysłu | Opis przejścia The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Zielony Żel schowany w kibelku.

Dojdź do końca korytarza i skręć w lewo, do łazienki gdzie znajdziesz kolejny Zielony Żel. Zbierz przedmiot i przejdź przez wyrwę w ścianie. Zeskocz, na dół i zbierz ze stołu Amunicję [Rewolwer] i Zielony Żel. Jeden ze szczurów biegających po pomieszczeniu taszczy na grzbiecie statuetkę - strzel w nią, by ze środka wyleciał Klucz, który, rzecz jasna, powinieneś podnieść. Oprócz tego w pomieszczeniu znajdują się także Zapałki, schowane za szklaną gablotą. Po zebraniu wszystkich przedmiotów przejdź pod deskami blokującymi przejście, by trafić do kolejnego korytarza.

W szafce znajdziesz amunicję do strzelby. - Rozdział 5 - Zakamarki umysłu | Opis przejścia The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
W szafce znajdziesz amunicję do strzelby.

Wejdź do pomieszczenia po prawej stronie, gdzie czekać na ciebie będzie kolejny Niewidzialny Nawiedzony. Pokonaj wroga i zbierz Zielony Żel z jego zwłok. W pomieszczeniu, w którym się aktualnie znajdujesz jest czerwona, metalowa szafka - wewnątrz niej skryta jest Amunicja [Strzelba]. Zbierz cenne znalezisko i przejdź przez podwójne drzwi.

Na stole znajdziesz kartę do otwarcia zamkniętego przejścia. - Rozdział 5 - Zakamarki umysłu | Opis przejścia The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Na stole znajdziesz kartę do otwarcia zamkniętego przejścia.

Tuż po wejściu do kolejnego pomieszczenia czeka cię kolejny Niewidzialny Nawiedzony, który będzie na ciebie szarżował - wykorzystaj nowo zdobyty nabój do strzelby by go powalić, a następnie wykończ gagatka. Możesz też po prostu wrócić do poprzedniego pomieszczenia i poczekać, aż wróg otworzy drzwi i go zaskoczyć. Podnieś Zielony Żel z jego zwłok a następnie oczyść pomieszczenie ze wszystkich przedmiotów - są to Zielony Żel, Strzykawka i Szpitalna Karta i Amunicja [Strzelba].

Wspomniane przejście wymagające karty. - Rozdział 5 - Zakamarki umysłu | Opis przejścia The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Wspomniane przejście wymagające karty.

Po wszystkim podejdź do kolejnych podwójnych drzwi, przez które przejdzie Niewidzialny Nawiedzony. Zbierz Zielony Żel, który z niego wypadnie, a następnie przejdź przez wspomniane drzwi i kontynuuj naprzód, aż dojdziesz do przejścia, przy którym musisz użyć zebranej niedawno Karty - nie przejmuj się, w drodze do niej nie spotkasz już żadnego przeciwnika.

Po wkroczeniu do nowego pomieszczenia, udaj się do szklanych gablot przy ścianie, na wprost - wewnątrz znajdziesz dwa słoiki z Zielonym Żelem. Kontynuuj wędrówkę i zbierz napotkaną po drodze Amunicję [Rewolwer], schowaną w czerwonej szafce. Zbiegnij schodami na dół, by trafić do pomieszczenia bez drzwi.

Nagranie znajduje się na sole w rogu pomieszczenia. - Rozdział 5 - Zakamarki umysłu | Opis przejścia The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Nagranie znajduje się na sole w rogu pomieszczenia.

By się stąd wydostać, musisz popatrzeć przez dziury w ścianach - po spojrzeniu przez każdą z nich, tuż obok pojawią się drzwi. Kolejność nie ma znaczenia, a ty musisz spojrzeć przez trzy dziury. W jednym z pomieszczeń znajdziesz ducha pracującego przy stole operacyjnym - zignoruj go i podnieś leżące na biurku Zielony Żel i Nagranie. Po wszystkim zbliż się do zwłok na stole i wciśnij prawy przycisk - nie wciskaj lewego, gdyż zostaniesz zabity.

A na tym stoliku znajdziesz Dokument. - Rozdział 5 - Zakamarki umysłu | Opis przejścia The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
A na tym stoliku znajdziesz Dokument.

Wyjdź z pomieszczenia i spójrz przez kolejną dziurę. Wejdź do pomieszczenia z dzieckiem - nie ma tu nic do zebrania, więc podejdź do zwłok na stole i wciśnij lewy przycisk. Ponownie udaj się za krwią na podłodze, spójrz przez trzecią dziurę i wejdź do pomieszczenia. Rozwal skrzynie, gdyż może udać ci się z nich coś wyciągnąć (np. Zielony Żel), a następnie zbierz Dokument znajdujący się na stoliku. Wciśnij teraz lewy przycisk i opuść pomieszczenie.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie