Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Evil Within - poradnik do gry

The Evil Within - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Laura, ostatnie starcie | Walki z bossami w The Evil Within poradnik The Evil Within

Laura, ostatnie starcie

Całe spotkanie podzielone jest na dwie części - podczas pierwszej nie będziesz w stanie zabić Laury, gdyż możesz ją tylko unieszkodliwić (pojawi się podczas drugiej części), więc szkoda marnować na nią amunicję, bo wróg jest nadspodziewanie odporny na ataki. Możesz też wykorzystać liczne pułapki na ścianach, by ją zranić, bądź zawory na rurach przy suficie - te drugie znaleźć możesz przy płonących piecach. Przestrzelenie zaworu spowoduje wystrzelenie ognia z sufitu w kierunku podłogi, co może podpalić Laurę (która jest wrażliwa na ogień).

Twoim głównym celem jest przedostanie się przez dwie ściany ognia. Biegnij po prostu przed siebie, aż trafisz na jedną z nich. Przerzuć dźwignię i odczekaj kilkadziesiąt sekund (będziesz musiał trochę pobiegać, gdyż Laura nie jest tak wspaniałomyślna, by ci pozwolić stać bezczynnie), a ogień wygaśnie. Wdrap się po drabinie na górę. Musisz teraz znaleźć drugą ścianę ognia i zrobić to samo, a następnie ponownie odczekać jakiś czas, by ogień zgasł. Gdy przejdziesz przez drugą blokadę, drzwi się zamkną, a pomieszczenie zacznie być zalewane ogniem. Musisz po prostu przestrzelić zawór na suficie, by zatrzymać ogień. Otwórz drzwi i wbiegnij do środka, gdzie czeka cię wspomniana druga część spotkania.

Musisz znaleźć i przestrzelić 3 takie zawory. - Laura, ostatnie starcie | Walki z bossami w The Evil Within - The Evil Within - poradnik do gry
Musisz znaleźć i przestrzelić 3 takie zawory.

W dalszym ciągu nie próbuj walczyć z Laurą, gdyż nie możesz jej jeszcze zabić. Gdy tylko wejdziesz do pomieszczenia, strzel w pułapkę na ścianie, na wprost, by na moment ogłuszyć przeciwnika. Odwróć się teraz w prawo i przestrzel zawór - gdy to zrobisz, obróć się o 180 stopni, podejdź kawałek i przestrzel drugi zawór, który powinieneś mieć nad głową. Trzeci zawór znajduje się w kolejnym pomieszczeniu, tuż przy ogniu blokującym ci przejście. Przestrzel go, a ogień zniknie. W tym pomieszczeniu znajdziesz także zwłoki, które musisz spalić - spróbuj to zrobić tak, by złapać Laurę w zasięg działania ognia.

Przejdź przez nowo otwarte przejście, zeskocz na dół i spal wszystkie zwłoki, które tam znajdziesz (są 3 pary). Możesz poczekać, aż Laura się do ciebie zbliży i podpalić ją razem ze zwłokami, co zada jej trochę obrażeń. Zwłoki spalić musisz z bardzo prostego powodu - Laura może je wykorzystać, by się odrodzić. Gdy spalisz wszystkie zwłoki możesz zająć się zlikwidowaniem jej - jeśli zraniłeś ją pułapką na samym początku, a także udało ci się ją odpalić od zwłok, nie powinna ona mieć już dużo zdrowia.