Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM

Publicystyka

Publicystyka 30 września 2012, 15:00

autor: Krzysztof Chomicki

Gry października 2012 - najciekawsze premiery i konkurs

Assassin's Creed III, Dishonored czy może XCOM: Enemy Unknown? Spytaliśmy redaktorów i współpracowników naszego serwisu, które z gier października 2012 roku są dla nich najciekawsze.

Spis treści

Chociaż lato obrodziło świetnymi tytułami (Borderlands 2, Sleeping Dogs, Guild Wars 2, Darksiders II), prawdziwy wysyp hitów rozpocznie się dopiero w październiku. Oprócz takich pewniaków jak Dishonored, Assassin's Creed III i XCOM: Enemy Unknown w przyszłym miesiącu ukaże się pokaźna ilość mniej lub bardziej godnych uwagi produkcji. Z listy kilkudziesięciu gier wyłoniliśmy 10 najciekawszych naszym zdaniem pozycji. Największym nieobecnym w zestawieniu jest Resident Evil 6, spośród głosów 15 osób o bardzo zróżnicowanych gustach, nowa gra Capcomu nie uzyskała wystarczającej ilości punktów by załapać się do pierwszej 10 i wyprzedzić otwierające zestawienie... Worms Revolution.

Jak wybieraliśmy gry?

Każdy z redaktorów i współpracowników serwisu mógł wytypować pięć gier, a następnie przydzielić im od 1 do 5 punktów, w zależności od tego, która z nich okazała się dla niego najciekawsza. Zsumowaliśmy wszystkie wartości i w ten sposób otrzymaliśmy poniższą listę. Jeżeli dana pozycja trafiła na czyjeś pierwsze miejsce, to wymieniliśmy przy niej ksywkę autora, dla którego jest to najlepiej zapowiadająca się gra przyszłego miesiąca.

W głosowaniu wzięły udział następujące osoby: Adrian Werner, Aver, eJay, ElMundo, fsm, Gambrinus, g40st, Khalosh, kwiść, Łosiu, Stranger, Terrag, T_Bone, UV i Verminus.

Konkurs – wygraj najlepszą grę miesiąca!

Ta edycja konkursu została zakończona, najwięcej Waszych głosów zdobyła gra Assassin's Creed III i jej egzemplarz na wybraną przez siebie platformę otrzyma użytkownik o ksywce abesnai.

Zobacz następną część: Gry listopada 2012 - najciekawsze premiery i konkurs.

Gry listopada 2012 - najciekawsze premiery i konkurs
Gry listopada 2012 - najciekawsze premiery i konkurs

Hitman: Rozgrzeszenie, Far Cry 3 czy może nowe Call of Duty? Spytaliśmy redaktorów i współpracowników naszego serwisu, które z gier listopada 2012 roku są dla nich najciekawsze.

Gry września 2012 - najciekawsze premiery i konkurs
Gry września 2012 - najciekawsze premiery i konkurs

Borderlands 2, FIFA 13 czy może Mists of Pandaria? Przepytaliśmy redaktorów i współpracowników naszego serwisu, które z gier września 2012 roku są dla nich najciekawsze.