Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM

Publicystyka

Publicystyka 30 września 2012, 15:00

autor: Krzysztof Chomicki

4. Medal of Honor: Warfighter. Gry października 2012 - najciekawsze premiery i konkurs

Spis treści

4. Medal of Honor: Warfighter

Biorąc pod uwagę, że poprzednie Medal of Honor zdecydowanie nie było dziełem wybitnym, czwarta lokata MoH: Warfighter może nieco dziwić. Trzeba jednak przyznać, że nadchodząca odsłona serii zapowiada się o niebo lepiej. Fabuła kampanii została podobno oparta na faktach, jak najbardziej realistyczne mają być też działania prowadzone przez żołnierzy na polu walki. Całość napędzana jest silnikiem Frostbite 2, dzięki czemu tym razem będziemy raczej burzyć stojące nam na drodze ściany niż wpadać na te niewidzialne, rozstawione przez twórców w niewygodnych miejscach (jak to było poprzednio). Jeżeli dorzucimy do tego przewijające się przez opowieść jednostki GROM-u, którymi nawet pokierujemy w multi, ciężko będzie oprzeć się pokusie przetestowania Warfightera.

W komandosa GROM-u najchętniej wcieli się eJay.

Data premiery: 23 października

Więcej informacji o Medal of Honor: Warfighter znajdziesz w naszej Encyklopedii Gier

Gry listopada 2012 - najciekawsze premiery i konkurs
Gry listopada 2012 - najciekawsze premiery i konkurs

Hitman: Rozgrzeszenie, Far Cry 3 czy może nowe Call of Duty? Spytaliśmy redaktorów i współpracowników naszego serwisu, które z gier listopada 2012 roku są dla nich najciekawsze.

Gry września 2012 - najciekawsze premiery i konkurs
Gry września 2012 - najciekawsze premiery i konkurs

Borderlands 2, FIFA 13 czy może Mists of Pandaria? Przepytaliśmy redaktorów i współpracowników naszego serwisu, które z gier września 2012 roku są dla nich najciekawsze.