Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 20 czerwca 2017, 14:57

Zwycięzcy Mistrzostw Polski w grze Injustice 2

Pierwsze miejsce oraz miano reprezentanta Polski w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Londynie, zajął Adrian Szydłowski. Na drugim miejscu uplasował się Michał Piotrowski, a na trzecim - Tomasz Rudnecki. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych starciach!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Z przyjemnością informujemy, że w sobotę 10.06.2017 w foyer Multikina w Złotych Tarasach w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski w grze Injustice 2. Zawodnicy walczyli o atrakcyjne nagrody (w tym finansowe), m.in. o możliwość reprezentowania polski w nadchodzących Mistrzostwach Europy.

Zwycięzcy Mistrzostw Polski w grze Injustice 2 - ilustracja #1

Zawodnicy, którzy stanęli na podium otrzymali pamiątkowe puchary, atrakcyjne gadżety z gry oraz nagrody pieniężne. Poniżej znajduje się pełna lista nagród.