Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2017, 16:35

autor: Góral

Injustice 2 - zwiastun fabularny i zapowiedź Brainiaca

Zaplanowana na 16 maja bijatyka Injustice 2 doczekała się zwiastuna fabularnego. Ponadto wydawca ujawnił specjalne wydania produkcji, planowane DLC i bonusową postać dodawaną do pre-orderów.

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment, wydawca gry Injustice 2, opublikowała jej zwiastun fabularny. Produkcja kontynuować ma wątki zapoczątkowane w Injustice: Gods Among Us i opowiadać będzie o zmaganiach superbohaterów. Część z nich stoi po stronie Batmana starającego się odbudować społeczeństwo, a pozostali to zwolennicy Supermana. W tym całym zamieszaniu pojawia się jednak nowy przeciwnik, który chce wykorzystać spór herosów na swoją korzyść.

Injustice 2 w skrócie:
  • bijatyka na konsole PlayStation 4 i Xbox One;
  • ukaże się 16 maja bieżącego roku;
  • dostępna będzie w trzech wersjach – standardowej, Digital Deluxe Edition oraz Ultimate Edition.

Zwiastun, oprócz założeń fabularnych, zdradza też co innego – niezapowiedzianych wcześniej bohaterów. Mowa o Robinie, Poison Ivy oraz Brainiacu. Oprócz nich pogramy także Batmanem, Supermanem, Flashem, Blue Beetle, Harley Quinn, Supergirl, Wonder Woman, Deadshotem i kilkoma innymi.

Dodatkowo poznaliśmy wydania, jakich doczeka się nowa bijatyka. Poza standardową wersją otrzymamy Digital Deluxe Edition, dającą dostęp do trzech dodatkowych postaci oraz jedną skórkę premium dla Supergirl. Najbogatszy zestaw to Ultimate Edition, zapewniające dziewięciu kolejnych wojowników i trzy skórki premium (Flash, Green Lantern i Supergirl). Dodatkowo do zamówień przedpremierowych dodawany będzie Darkseid.

Injustice 2 dostępne będzie w trzech wersjach. - Injustice 2 - zwiastun fabularny i zapowiedź Brainiaca - wiadomość - 2017-01-17
Injustice 2 dostępne będzie w trzech wersjach.

Injustice 2 ukaże się 16 maja bieżącego roku na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Niewykluczone jednak, że podobnie jak poprzednia część, w przyszłości produkcja pojawi się na komputerach osobistych. Niemniej do tej pory ani studio NetherRealm, ani firma Warner Bros. Interactive Entertainment nie potwierdziły, że takowa wersja jest w planach.

Injustice 2 - zwiastun fabularny i zapowiedź Brainiaca - ilustracja #3