Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2016, 12:46

autor: Góral

Wonder Woman i Blue Beetle na nowym zwiastunie Injustice 2

Studio NetherRealm zaprezentowało nowy zwiastun bijatyki Injustice 2, na którym pokazano kolejne postacie - Wonder Woman i Blue Beetle'a.

Fani bijatyk z pewnością wyczekują przyszłego roku, kiedy to na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 pojawi się Injustice 2 – kontynuacja wydanego w 2013 roku Injustice: Gods Among Us. Deweloperzy ze studia NetherRealm opublikowali nowy zwiastun prezentujący dwie postacie, którymi pokierujemy w nadchodzącej grze – Wonder Woman oraz Blue Beetle’a. Nagranie nie jest zbyt długie, ale za to bardzo efektowne i pokazuje rozmaite ataki, czy też możliwość wykorzystania w walce elementów otoczenia. Przy okazji wyjaśniono, że pierwsza z wymienionych postaci nie jest już ograniczana w kwestii korzystania z broni Amazonek i może bez problemu atakować lassem, tarczą oraz mieczem, wykonując szybkie i mordercze kombinacje. Z kolei drugi bohater debiutuje w serii Injustice. Według deweloperów w sprawnych rękach może być on efektywny zarówno w walce w zwarciu, jak i w atakach dystansowych, a wszystko to dzięki obcej technologii i kostiumowi.

Injustice 2 pod wieloma względami przypominać będzie pierwszą część cyklu, ale deweloperzy wprowadzą pewną dużą nowinkę – możliwość modyfikowania bohaterów. W trakcie zabawy mamy bowiem zdobywać nowe elementy kostiumów, dzięki którym herosi doczekają się nie tylko zmienionego wyglądu, ale także zupełnie nowych mocy. Poza tym wszystkim nie zabraknie wielu bohaterów (oprócz dzisiejszych wiemy też o Batmanie, Supermanie, Supergirl, Flashu i kilku innych) oraz rozbudowanej – jak na bijatykę – kampanii fabularnej.

Wonder Woman i Blue Beetle na nowym zwiastunie Injustice 2 - ilustracja #2

Wonder Woman to słynna bohaterka komiksowa stworzona przez Williama Moultona Marstona. Postać ta zadebiutowała w All Star Comics #8 w grudniu 1941 roku. Jest to kobieta z plemienia Amazonek, dysponująca nadludzką siłą i szybkością, wyszkolona w rozmaitych sztukach walki oraz korzystająca z kilku gadżetów, w tym ze znanego wszystkim fanom komiksów Lasso of Truth (Lasso Prawdy).