Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2016, 17:56

autor: Góral

Injustice 2 już prawie pewne - wyciekła grafika promocyjna

Przed kilkoma dniami informowaliśmy o plotkach głoszących nadejście gry Injustice 2 w maju 2017 roku. Choć nie doczekaliśmy się jeszcze oficjalnej zapowiedzi, to dziś do sieci wyciekła grafika promocyjna rzeczonej produkcji.

Jeżeli należycie do grona miłośników bijatyk, to zapewne kojarzycie wydane w 2013 roku Injustice: Gods Among Us. Kilka dni temu w sieci pojawiły się plotki związane z kontynuacją tej gry i wychodzi na to, że są one prawdziwe, gdyż na tydzień przed targami E3 doczekaliśmy się kolejnego przecieku, a właściwie to zdjęcia materiału promującego Injustice 2. Widoczna poniżej grafika z Batmanem, Flashem i podpisem „Injustice 2 – Every Battle Defines You” mówi sama za siebie. Niestety nie wiemy jeszcze co, jak, kiedy i na czym, ale według wcześniejszych informacji, tytuł ma zadebiutować w maju 2017 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Injustice 2 już prawie pewne - wyciekła grafika promocyjna - ilustracja #1

Injustice: Gods Among Us to bijatyka 2,5D na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U stworzona przez ekipę NetherRealm Studios. Tytuł w późniejszym czasie doczekał się także wersji Ultimate Edition na PlayStation 4, Xboksa One, PC-ty i past-geny. Produkcja pozwala pokierować słynnymi bohaterami z komiksów firmy DC Comics, w tym Batmanem, Supermanem, Flashem, Jokerem, Banem czy też Zodem. Grę najłatwiej porównać do udanego Mortal Kombat z 2011 roku, przy czym oczywiście znalazło się w niej kilka nowinek, a sama rozgrywka jest mniej brutalna.