Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2019, 14:55

autor: AlexB

Xbox One X w zestawie z serią Metro, druga faza rozwoju Battlefielda 5 i inne wieści

Dziś piszemy o zestawie zawierającym konsolę Xbox One X i wszystkie gry z serii Metro (łącznie z Exodus), wydaniu Dragon's Dogma: Dark Arisen na Nintendo Switch oraz debiucie drugiego rozdziału Teatrów Wojny w Battlefieldzie V. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Xbox One X w zestawie z serią Metro

Chcieliście w najbliższym czasie zakupić konsolę Xbox One X i przy okazji nie mieliście jeszcze szansy na zapoznanie się z serią strzelanek Metro? Jeśli tak, to mamy dla Was dobre wiadomości. 15 lutego do sklepów trafi specjalny zestaw, zawierający potężną platformę firmy Microsoft z dyskiem 1 TB, trzy gry - Metro 2033 Redux, Metro: Last Light Redux i Metro Exodus – oraz miesiąc subskrypcji Xbox Game Pass i Xbox Live Gold. Całość została wyceniona na 2099 złotych. Zamówienia przedpremierowe można składać na tej stronie.

Na taki zestaw bez wątpienia skusi się kilka osób. - Xbox One X w zestawie z serią Metro, data premiery drugiego rozdziału Battlefielda 5 i inne wieści - wiadomość - 2019-01-09
Na taki zestaw bez wątpienia skusi się kilka osób.

15 lutego Metro Exodus zadebiutuje również samodzielnie. Warto zaznaczyć, że na Xboksie One X najnowsza produkcja studia 4A Games będzie działała w rozdzielczości 4K oraz obsłuży technologię HDR. Zdecydowanie będzie co utrwalać za pomocą zapowiedzianego ostatnio trybu fotograficznego.

Dragon's Dogma: Dark Arisen zmierza na Nintendo Switch

Firma Capcom poinformowała na Twitterze, że 23 kwietnia bieżącego roku na Nintendo Switch ukaże się Dragon's Dogma: Dark Arisen, czyli rozszerzona wersja trzecioosobowego RPG-a akcji z 2012 roku. Wygląda zatem na to, że miłośnicy konsoli giganta z Kioto, kompleksowych i zręcznościowych systemów walki oraz klimatów fantasy będą mieli udaną końcówkę Wielkanocy. Z tytułem mieli już okazję zapoznać się posiadacze komputerów osobistych, Xboksów 360 i One, a także PlayStation 3 oraz 4.

Kolejny rozdział Battlefielda V w drugiej połowie stycznia

Poznaliśmy dokładną datę premiery drugiego rozdziału tzw. Teatrów Wojny w grze Battlefield V. Według kalendarza wewnątrz gry (via VG247), Uderzenie pioruna, gdyż tak się on nazywa, pojawi się 17 stycznia. Nie wiemy na razie, co dokładnie przyniesie jego pierwsza część, czyli A Few Good Soldiers. Według wiadomości zostawionej na Reddicie przez przedstawiciela studia DICE, wszelkie szczegóły zostaną oficjalnie podane jutro. Ogólnie rozdział ma skupiać się „na pojazdach oraz nowym podejściu do klasycznych trybów: Szturm oraz Podbój Drużynowy” (via ea.com). Zakończy się on w marcu i zostanie zastąpiony kolejnym, zatytułowanym Próba ognia, który wprowadzi między innymi tryb battle royale.

Uderzenie pioruna zbliża się wielkimi krokami. - Xbox One X w zestawie z serią Metro, data premiery drugiego rozdziału Battlefielda 5 i inne wieści - wiadomość - 2019-01-09
Uderzenie pioruna zbliża się wielkimi krokami.

Ponadto w okolicach 17 stycznia w Battlefieldzie V powinny zadebiutować mikropłatności, za które będzie można kupić przedmioty kosmetyczne, oraz pierwszy duży tegoroczny patch.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii.

  1. 13 Sentinels: Aegis Rim
  2. Tropico 6
  3. Metro Exodus
  4. Assassin's Creed Odyssey: Dziedzictwo pierwszego ostrza
  5. Eastshade
  6. Dragon's Dogma: Dark Arisen
  7. Breach
  8. Assassin's Creed Odyssey