Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2005, 13:07

autor: Thorwalian

Zarysy fabuły God of War 2

Od dłuższego czasu staramy się przekazywać naszym Czytelnikom, najnowsze wieści na temat bezpośredniej kontynuacji God of War (m.in. wiadomość „ Sequel God of War?”). Dzisiaj prezentujemy kolejne informacje na temat tego oczekiwanego produktu.

Od dłuższego czasu staramy się przekazywać naszym Czytelnikom, najnowsze wieści na temat bezpośredniej kontynuacji God of War (news 1, news 2, news 3). Dzisiaj prezentujemy kolejne informacje na temat tego oczekiwanego produktu.

Rzecz dotyczy fabuły, której szczątki udało się wyciągnąć z ust człowieka pracującego przy tytule Sony Computer Entertainment. Według niego, główną osią zła w God of War 2 ma być brat Kratosa, głównego bohatera pierwszej części. Porzucony w górach na pewną śmierć, po tym jak uznano go za słabe ogniwo spartańskiej społeczności, powraca aby się zemścić. Wychowywany do tej pory w Hadesie miał sporo czasu na obmyślenie genialnego planu, który to właśnie gracz będzie miał za zadanie pokrzyżować. Tyle na chwilę obecną wiadomo o głównym wątku. Jak udało się jeszcze ustalić, jednym z bossów będzie gigantyczny smok. To pozwala wysnuć przypuszczenia, iż w God of War 2 znajdzie się także zobrazowanie greckiego mitu o Cadmusie, który sadząc w ziemi smocze zęby zbiera plony w postaci uzbrojonych wojowników.