Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2011, 13:25

Zapowiedziano specjalną edycję Xboksa 360 opartą na Gwiezdnych Wojnach

Specjalne wydania konsol nie są niczym nowym. Jednak rzadko kiedy robią one tak pozytywne wrażenie jak ujawniona właśnie edycja Xboksa 360 bazująca na uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Na odbywającej się właśnie w San Diego imprezie Comic-Con 2011 firmy Microsoft oraz LucasArts ujawniły specjalne wydanie Xboksa 360 inspirowane uniwersum Gwiezdnych Wojen. W skład zestawu wejdzie m.in. odpowiednio przerobiona konsola, biały Kinect oraz egzemplarz gry Star Wars Kinect.

Zapowiedziano specjalną edycję Xboksa 360 opartą na Gwiezdnych Wojnach - ilustracja #1

Xbox 360 utrzymany będzie w biało-niebieskich barwach, przywodzących na myśl robota R2-D2. Co ciekawe, głos tej postaci towarzyszyć nam podczas korzystania z konsoli. Wypuszczono już przykładowe pliki mp3 z dźwiękami przypisanymi wysuwaniu napędu DVD oraz włączania sprzętu.

Natomiast kolorystyka pada zdominowana będzie przez kolor złoty, co ma nam przypominać o drugiej postaci z duetu robotów, czyli C-3PO. W pudełku znajdziemy też słuchawki z mikrofonem oraz grę Kinect Adventures. Ponadto nabywcy zestawu otrzymają dostęp do dodatkowego DLC do Star Wars Kinect, dzięki któremu wezmą udział w wyścigu ścigaczy.

Pudełka zawierające wszystkie te dobra trafią na amerykańskie półki sklepowe zimą tego roku w cenie 499,99 dolarów. Na chwilę obecną nie wiemy czy zestaw dostępny będzie również w Europie.