Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2011, 14:20

autor: sathorn

NHN Corporation ujawnia Born to Fire

NHN Corporation opublikowało pierwsze informacje dotyczące nadchodzącego sieciowego FPSa - Born to Fire. Produkcja studia Fun Tree zostanie szerzej zaprezentowana na targach gamescom 2011.

NHN Corporation postanowiło opublikować premierowe informacje o Born to Fire – sieciowej strzelaninie FPP zmierzającej na PC. Produkcję będzie można zobaczyć na sierpniowych targach gamescom.

NHN Corporation ujawnia Born to Fire - ilustracja #1

Produkcja studia Fun Tree zaoferuje możliwość wcielenia się w jedną z pięciu zróżnicowanych postaci. Każda z nich ma swój oryginalny styl walki oraz szereg szczególnych umiejętności, które pozwalają na stosowanie wyszukanych strategii, angażujących całą drużynę.

Born to Fire oferować będzie tryb Practice, w którym bez większego stresu będziemy mogli potrenować przed „właściwą” grą oraz możliwość rozegrania meczu z kompanami, przydzielonymi nam przez system. Podczas dobierania drużyny, brane będą pod uwagę statystyki i poziom umiejętności.

Born to Fire dostosowywać będzie balans mechaniki w zależności od naszego zachowania i postępów w rozgrywce, aby pozwolić na zabawę tak osobom rozpoczynającym swoją przygodę z grami FPS, jak i starym wyjadaczom śpiącym z myszką w ręku. Do rywalizacji zachęcać nas mają tablice wyników oraz możliwość dzielenia się powtórkami z rozegranych gier.

W opublikowanych informacjach możemy też przeczytać, że produkt ten tworzony jest z myślą o posiadaczach niedrogich bądź wiekowych sprzętów. Jeżeli dawno nie inwestowaliście w swój komputer, to nie musicie się obawiać, że przeszkodzi to Wam w zabawie z Born to Fire.

Więcej o grze zapewne dowiemy się w czasie targów gamescom, które odbędą się w dniach 17-21 sierpnia 2011 roku w Kolonii.

NHN Corporation ujawnia Born to Fire - ilustracja #2

 

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.