Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2018, 14:53

autor: Movis

Zapowiedź zwiastuna Death Stranding, tryb War: Desert Knights i skrzynka Aviator w PUBG oraz inne wieści

Dziś piszemy o przygotowaniach Hideo Kojimy do targów E3 2018, czasowych trybach i innych nowościach w PUBG, zapowiedzi kolejnego DLC do Total War: Warhammer 2, świetnych wynikach Paradox Interactive i strzeleckiej maszynie arcade z Halo? Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Death Stranding – Hideo Kojima przygotowuje nowy trailer?

Mistrz hype’u przemówił. - Zapowiedź zwiastuna Death Stranding, tryb War: Desert Knights i skrzynka Aviator w PUBG oraz inne wieści - wiadomość - 2018-05-20
Mistrz hype’u przemówił.

Death Stranding pozostaje bardzo tajemniczą grą, ale spodziewamy się, że Hideo Kojima i jego pracownicy zaprezentują nam coś na bliskich już targach E3 2018. Sam „mistrz” w niepozornej wiadomości na Twitterze, w której narzeka na niedostateczną moc swojego komputera, niby przypadkiem dodaje też fotografię pliku wideo w przygotowaniu z własnym nazwiskiem. To dość jasny znak, że na konferencji Sony rzeczywiście będziemy mogli spodziewać się nowych informacji o najnowszej produkcji Japończyka. Przygotujcie się na kolejną dawkę abstrakcji.

PUBG – powrót trybu War: Desert Knights i skrzynka Aviator

W grze znalazła się kolejna paczka skórek oraz weekendowy tryb TDM. - Zapowiedź zwiastuna Death Stranding, tryb War: Desert Knights i skrzynka Aviator w PUBG oraz inne wieści - wiadomość - 2018-05-20
W grze znalazła się kolejna paczka skórek oraz weekendowy tryb TDM.

Strzelanka PUBG nieco zamotała się ze swoim planem cotygodniowych trybów specjalnych, ale wraz z nadchodzącym weekendem wraca na dobre tory. Dwa tygodnie temu oczekiwany powrót trybu War w stylu TDM (tym razem na Miramarze) został zakończony wcześniej z powodu dużej niestabilności serwerów. Pod koniec zeszłego tygodnia gracze mieli czas na wypróbowanie kolejnej edycji mapy Sanhok, a w tym momencie można już ustawiać się na szybkie rozgrywki w War: Desert Knights. Jako że zasady pozostają niezmienione, poczytacie o nich w ostatniej wiadomości. Przy okazji wspominamy, że ostatnia aktualizacja #13 dodała do gry kolejną skrzynkę – Aviator – zawierającą garść przedmiotów kosmetycznych, które obejrzycie tutaj. Dodatkowo do kupienia za 4,99 dolara (ok. 18 zł) jest skórka na spadochron Bengal Tiger (zdjęcie).

Total War: Warhammer 2 – zapowiedziano DLC Queen & The Crone

Creative Assembly nie ustaje we wsparciu swoich tytułów i zapowiada Queen & The Crone, czyli rozszerzenie do strategii Total War: Warhammer 2. DLC dodaje do rozgrywek elfie bohaterki. Elfy wysokiego rodu zostaną poprowadzone przez królową Alarielle zwaną też Świetlistą, przeciw której staną armie mrocznych elfów prowadzone przez królową-wiedźmę Crone Hellebron. Imponujący zwiastun wprowadza w dualistyczny klimat wojujących ras. Dodatek ma ukazać się na platformie Steam 31 maja w cenie 26 zł i oprócz elitarnych lordów zapewnić też unikalne jednostki i sławne regimenty. Ta infografika rozgranicza zaś, co znajdzie się w darmowych aktualizacjach.

Paradox Interactive radzi sobie świetnie

Interes się kręci. - Zapowiedź zwiastuna Death Stranding, tryb War: Desert Knights i skrzynka Aviator w PUBG oraz inne wieści - wiadomość - 2018-05-20
Interes się kręci.

Choć gry ze stajni Paradox Interactive zdecydowanie nie będą pasowały każdemu, to znany ze skomplikowanych strategii wydawca radzi sobie ostatnio znakomicie. Z opublikowanego przez firmę raportu finansowego za pierwszy kwartał 2018 roku wynika, że koncern wygenerował przychód wielkości ok. 30 milionów dolarów, co jest wzrostem o 120% w porównaniu z tym samym okresem w poprzednim roku. Sukces ten jest efektem licznych premier gier i dodatków do nich, m.in. Stellaris, Cities: Skylines, Surviving Mars, Hearts of Iron IV oraz Europa Universalis IV. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zapowiedziano Halo: Fireteam Raven – wielką maszynę arcade

Firma Microsoft w ramach dość dziwnego odskoku od swoich standardowych praktyk zapowiedziała Halo: Fireteam Raven. Nie jest to kolejna część przygód Master Chiefa, a… czteroosobowa maszyna arcade z bronią świetlną. Zespół chojraków będzie mógł złapać za specjalnie przygotowane repliki i wcielić się w tytułową drużynę Raven, grając w typowego „celowniczka” pokroju Time Crisis na ogromnym, 130-calowym ekranie o rozdzielczości 4K. Maszyna ma zadebiutować już tego lata, niestety jedynie w sieci salonów gier Dave & Busters, a dopiero potem w innych przybytkach tego typu. Tworzeniem tytułu zajmują się zespoły Raw Thrills oraz Play Mechanix, które podobno konsultowały się z samym 343 Industries.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Call of Duty: Black Ops IIII
 2. Total War: Warhammer II
 3. Final Fantasy XIV: Stormblood
 4. Speed Brawl
 5. Skyworld
 6. Shape of the World
 7. Potion Explosion
 8. InSomnia: The Ark
 9. Haimrik
 10. Green Hell
 11. Code Vein
 12. Closed Nightmare

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. InSomnia: The Ark Dystopijny świat
 2. ESport Manager zwiastun #1
 3. Ancestors Legacy zwiastun na premierę
 4. Unforeseen Incidents zwiastun #1
 5. The Crew 2 Witamy w Motornation (PL)
 6. Persona 5: Dancing Star Night zwiastun #1
 7. Persona 3: Dancing Moon Night zwiastun #1
 8. Dillon's Dead-Heat Breakers zwiastun #1
 9. Re-Legion dziennik dewelopera #1
 10. Steam: Rails to Riches zwiastun na premierę
 11. LEGO Iniemamocni zwiastun #2
 12. Golem Rage zwiastun #1
 13. Imperium w 8 minut zwiastun #1
 14. Monster Prom zwiastun na premierę
 15. My Child Lebensborn zwiastun na premierę