Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2018, 16:41

autor: Krzysztof "Movis" Sobiepan

Start testów Sanhok w PUBG, zapowiedź Neo Geo Mini i inne wieści

Dziś piszemy o starcie beta-testów mapy Sanhok w strzelance PUBG, zapowiedzi miniaturowego automatu do gier Neo Geo Mini od firmy SNK i pakiecie DLC The Next Generation do kooperacyjnej gry Star Trek: Bridge Crew. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

PUBG – Sanhok (Savage) w nowej wersji już dostępne

Świątyńka ukryta w skalnym kompleksie. - Start testów Sanhok w PUBG, zapowiedź Neo Geo Mini i inne wieści - wiadomość - 2018-05-10
Świątyńka ukryta w skalnym kompleksie.

Dzisiejszego poranka rozpoczęły się weekendowe testy najnowszej mapy w strzelance PUBG. Niegdysiejsza „Savage” znana jest teraz jako Sanhok, ale nazwa to nie jedynie, co zmieniło się na tropikalnym polu walki. Z oficjalnej informacji dowiadujemy się, że na serwerze eksperymentalnym wprowadzono wszystkie zmiany z niedawnej dużej aktualizacji #12. Dodatkowo podwyższono odsetek obecnych na mapie karabinów szturmowych, ale zmniejszono częstość pojawiania się M416. Zaimplementowano też nowe zasady działania bombardowań. Śmieszną ciekawostką jest dodanie do ekwipunku graczy jabłek, którymi mogą się obrzucać w lobby przed startem samolotu transportowego.

Gwoździem programu są jednak cztery nowe lokacje, w tym pierwsza wersja zapowiadanego wcześniej systemu jaskiń. Dodatkowo pojawiły się przybrzeżne mola z okolicznymi kontenerami (Lakawi), wioska (Tambang) i skład złomu (Na Kham).

Przypominamy, że obecnie każdy posiadacz gry może przetestować Sanhok, ściągając przez Steam aplikację PUBG: Experimental Server. Koniec przeprowadzanej obecnie fali testów zaplanowano zaś na 14 maja, o 13:00 czasu polskiego.

Zapowiedziano Neo Geo Mini

Japońska edycja jest dużo bardziej kolorowa. - Start testów Sanhok w PUBG, zapowiedź Neo Geo Mini i inne wieści - wiadomość - 2018-05-10
Japońska edycja jest dużo bardziej kolorowa.

Firma SNK oficjalne zapowiedziała Neo Geo Mini – miniaturowe urządzenie przypominające maszyny Arcade Neo Geo MVS z lat 90. Samodzielna jednostka idzie śladem ostatnich sukcesów Nintendo z Mini NES-em i SNES-em, oferując 40 wbudowanych gier. System mierzy 135x108x162 milimetry i waży nieco ponad pół kilo. Wyposażony jest w wejście HDMI, audio jack i 2 porty na kontrolery. Jak na razie nie zdradzono daty premiery, listy tytułów ani ceny, choć dalszych szczegółów możemy się spodziewać już niedługo.

Star Trek: Bridge Crew - dodatek The Next Generation

U.S.S. Enterprise NCC-1701D w pełnej okazałości. - Start testów Sanhok w PUBG, zapowiedź Neo Geo Mini i inne wieści - wiadomość - 2018-05-10
U.S.S. Enterprise NCC-1701D w pełnej okazałości.

Firma Ubisoft podzieliła się informacjami o dodatku do kooperacyjnego Star Trek: Bridge Crew skupionym wokół wydarzeń z serii The Next Generation. Fani uniwersum powinni przygotować ok. 53 zł i zaznaczyć w kalendarzach datę 22 maja, bo właśnie na ten dzień planowana jest premiera pakietu DLC na PlayStation 4 (w wersji z PS VR oraz bez). Gracze na PC będą zaś musieli poczekać do 21 lipca.

Załogi poprowadzą legendarny statek U.S.S. Enterprise NCC-1701-D i sprawdzą się w potyczkach z niewidzialnymi jednostkami Romulan oraz nieustającym w swym marszu Borgiem. Do sprawdzenia będą także dwa kolejne tryby rozgrywki – Patrol i Resistance, a gracze będą musieli zapełnić nowe stanowisko, zajmującego się zarządzaniem załogą oficera operacyjnego.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Battlerite
 2. Ace Academy: Skies of Fury
 3. The Berlin Wall
 4. Mansions of Madness: Mother's Embrace
 5. OnRush
 6. The Escapists 2
 7. Atomic Heart
 8. Megadimension Neptunia VIIR
 9. Iron Danger
 10. Pro Evolution Soccer 2019
 11. Overwatch
 12. Rend

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Raft zwiastun #1
 2. Pro Evolution Soccer 2019 zwiastun #1
 3. OVERKILL's The Walking Dead Grant
 4. Iron Danger zwiastun wersji pre-alfa
 5. Framed Collection zwiastun #1
 6. Agony zwiastun fabularny
 7. Pillars of Eternity II: Deadfire zwiastun na premierę
 8. Śródziemie: Cień wojny - Pustkowia Mordoru zwiastun na premierę
 9. Gloria Victis zwiastun rozgrywki #2
 10. Detroit: Become Human reklama TV
 11. Conan Exiles zwiastun na premierę
 12. Atomic Heart zwiastun #1
 13. World of Demons zwiastun #1
 14. MotoGP 18 Rossi
 15. Egress gameplay z wersji alfa