Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 20 lutego 2001, 16:23

Zapowiedź Anachronox

Jeśli jesteście zagorzałymi fanatykami RPG’ów, tudzież klimatu Sci-Fi i Cyberpunk’u, to ten tytuł musicie zapamiętać. Anachronox ma ambicje stać się godnym konkurentem takich gier jak System Shock 2 czy Deus Ex. Mamy nadzieję, że nasza zapowiedź przybliży Wam nieco tę grę, będącą tak długo w opracowaniu że co poniektórzy zapomnieli o niej zupełnie.

Jeśli jesteście zagorzałymi fanatykami RPG’ów, tudzież klimatu Sci-Fi i Cyberpunk’u, to ten tytuł musicie zapamiętać. Anachronox ma ambicje stać się godnym konkurentem takich gier jak System Shock 2 czy Deus Ex. Mamy nadzieję, że nasza zapowiedź przybliży Wam nieco tę grę, będącą tak długo w opracowaniu że co poniektórzy zapomnieli o niej zupełnie. Jednak czas oczekiwania wreszcie się kończy i wkrótce będziemy mieli okazję skonfrontować obietnice z rzeczywistością. A na razie wygląda to tak:

„Autorzy postawili na fabułę. Gra dużo czerpie z japońskich RPG’ów, w których to większy nacisk kładzie się na opowiadanie historii i bogatsze środowisko niż na kompleksowy system rozwoju postaci. Podobieństw do gier z Kraju Kwitnącej Wiśni jest dużo więcej, jak chociażby system walki podobny do tego, który znamy z serii Final Fantasy. Jak w każdym RPG’u, za wygraną walkę wzrastać nam będzie doświadczenie postaci w drużynie. Ale nie tylko walką będziemy mogli rozwijać naszych bohaterów (...)”

Cały tekst znajdziecie tutaj.