Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2023, 15:14

Xbox Game Pass na grudzień 2023, w tym Far Cry 6 i debiutujące strategie [Aktualizacja]

Końcówka roku dla abonentów Game Passa zapowiada się naprawdę interesująco, Microsoft dodaje do usługi wiele głośnych gier.

Źródło fot. Square Enix / Thunderful Publishing / Ubisoft
i

Aktualizacja

Microsoft oficjalnie potwierdził poniższe doniesienia. Ujawnił przy tym listę gier, które opuszczą usługę 15 grudnia:

 1. Chained Echoes
 2. Opus Magnum
 3. Potion Craft: Alchemist Simulator
 4. Rubber Bandits

Oryginalna wiadomość

Zaledwie kilka godzin temu informowaliśmy Was o tym, że ofertę Game Passa wzbogaciły dwie popularne produkcje Gunfire Games: Remnant: From the Ashes oraz Remnant II. Wygląda na to, że Microsoft nie zamierza zwalniać tempa i szykuje dla swoich klientów kolejne ciekawe tytuły.

PC Game Pass kupisz tutaj

Xbox Game Pass kupisz tutaj

Wedle informacji, jakie za pośrednictwem strony dealabs.com podał znany informator billbil-kun, w grudniu abonenci Game Passa będą cieszyć się aż 10 kolejnymi tytułami (12, licząc z obydwoma Remnantami). Wśród nich nie zabraknie doskonale znanych, jak i zupełnie nowych produkcji. Oto one:

 1. Remnant II (chmura, konsole, PC) – już dostępne,
 2. Remnant: From The Ashes (chmura, konsole, PC) – już dostępne,
 3. SteamWorld Build (chmura, konsole, PC),
 4. Far Cry 6 (chmura, konsole, PC),
 5. World War Z: Aftermath (chmura, konsole, PC),
 6. Goat Simulator 3 (chmura, konsole, PC),
 7. Rise of the Tomb Raider (chmura, konsole, PC),
 8. Against the Storm (PC),
 9. Clone Drone in the Danger Zone (chmura, konsole, PC),
 10. Tin Hearts (chmura, konsole, PC),
 11. While the Iron’s Hot (chmura, konsole, PC),
 12. Spirit of the North: Enhanced Edition (chmura, konsole, PC).

Microsoft rzekomo planuje również rozbudować ofertę usługi Game Pass Core w grudniu o Chivalry II i Totally Reliable Delivery Service.

Należy zaznaczyć, że w momencie pisania tej wiadomości są to niepotwierdzone informacje. Musimy się zatem uzbroić w cierpliwość i oczekiwać oficjalnego ogłoszenia Microsoftu. Powinno ono nastąpić jeszcze dzisiaj.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej