Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2019, 14:45

autor: AlexB

Wyprzedaż gier Segi, darmowy weekend z Two Point Hospital i inne wieści

Dziś piszemy o prawdopodobnych planach wydania Castle Crashers na Switcha, wyprzedaży gier wydawanych przez Segę i darmowym weekendzie z Two Point Hospital na Steamie, nowych sterownikach od AMD, a także opóźnionej premierze oraz terminie beta-testów Steel Division 2. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Castle Crashers prawdopodobnie zmierza na Switcha

Studio The Behemoth opublikowało na Twitterze zdjęcia czterech Joy Conów od Switcha w kolorach głównych bohaterów Castle Crashers, czyli chodzonej bijatyki w klimatach fantasy. Gracze dość jasno odczytali tę wiadomość – produkcja zmierza na konsolę firmy Nintendo. Dalsze szczegóły na ten temat nie zostały na razie podane.

Castle Crashers zostało pierwotnie wydane w 2008 roku na Xboksie 360. Później ukazały się również wersje na PlayStation 3 oraz PC. W 2015 roku na komputerach osobistych i Xboksie One zadebiutowało zremasterowane wydanie tytułu.

Wyprzedaż gier firmy Sega i darmowy weekend z Two Point Hospital

Wśród przecenionych na Steamie tytułów znalazła się między innymi Bayonetta. - Wyprzedaż gier Segi, darmowy weekend z Two Point Hospital i inne wieści - wiadomość - 2019-03-16
Wśród przecenionych na Steamie tytułów znalazła się między innymi Bayonetta.

Na Steamie rozpoczęła się wielka wyprzedaż gier wydanych przez firmę Sega. Do 21 marca będzie można zakupić po obniżonych cenach takie produkcje, jak Total War: Warhammer II, Football Manager 2019, Endless Legend, Bayonetta czy Catherine Classic. Pełną listę tytułów objętych promocją znajdziecie klikając na poniższy link:

  1. Wyprzedaż gier Segi na Steamie

Ponadto na Steamie wystartował darmowy weekend z Two Point Hospital. Przez najbliższe trzy dni każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić, co takiego „duchowy następca” kultowego Theme Hospital ma do zaoferowania. Jeśli podczas testów dzieło Two Point Studios przypadnie komuś do gustu, to do 21 marca będzie mógł je zakupić w cenie obniżonej o 33% - za 91,78 złotych. Przypominamy, że wszystkie postępy poczynione w ramach darmowego weekendu zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

  1. Darmowy weekend z Two Point Hospital

Sterowniki AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.3.2

Dzięki nowym sterownikom od AMD The Division 2 ma działać lepiej. - Wyprzedaż gier Segi, darmowy weekend z Two Point Hospital i inne wieści - wiadomość - 2019-03-16
Dzięki nowym sterownikom od AMD The Division 2 ma działać lepiej.

Kilka dni temu świat obiegła wiadomość, że Windows 7 zaczął oficjalnie obsługiwać DirectX 12. Zareagowała na to firma AMD, która przygotowała nowe sterowniki - Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.3.2 – dodające wsparcie dla tej funkcjonalności. Ponadto ulepszają one wydajność w Tom Clancy's The Division 2 oraz Sid Meier's Civilization VI: Gathering Storm (w tym drugim tytule nawet o 4% na Radeonach VII) i naprawiają między innymi problemy z instalacją Radeon ReLive dla urządzeń VR. Pełen spis zawartości sterowników, wraz z listą znanych błędów i linkami do ściągnięcia, znajdziecie tutaj.

Steel Division 2 - opóźniona premiera i termin beta-testów

Czołgi się nieco spóźnią. - Wyprzedaż gier Segi, darmowy weekend z Two Point Hospital i inne wieści - wiadomość - 2019-03-16
Czołgi się nieco spóźnią.

Studio Eugen Systems ma niestety złe wiadomości dla osób oczekujących premiery strategii Steel Division 2. Zostanie ona opóźniona o miesiąc – z 4 kwietnia na 2 maja (posiadacze edycji Total Conflict, Commander Deluxe i General Deluxe będą mogli grać od 30 kwietnia). Twórcy tłumaczą opóźnienie chęcią doszlifowania tytułu. Na pocieszenie w sieci pojawił się nowy gameplay z gry. Można go obejrzeć poniżej.

Odpowiedniego materiału do analizy mają dostarczyć beta-testy, dostępne dla wszystkich graczy, którzy zdecydowali się na złożenie zamówienia przedpremierowego na Steel Division 2. Ich pierwsza tura rozpocznie się 27 marca i potrwa 48 godzin. W jej ramach będzie można sprawdzić dwie dywizje (2nd GuardsTank Corps i 5. Panzerdivision), trzy tryby gry (Conquest, Closer Combat i Breakthrough) oraz dwie mapy. Kolejne fazy beta-testów będą odbywały się co tydzień aż do dnia premiery. W każdej z nich znajdzie się inna zawartość.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

  1. Stranded Sails: Explorers of the Cursed Islands
  2. Tales of the Neon Sea
  3. In Nightmare
  4. SpellForce: Heroes & Magic
  5. Fell Seal: Arbiter's Mark
  6. Fade to Silence
  7. Devil May Cry 5