Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2012, 11:00

autor: Aver

Wybrane gry firmy Ubisoft na UPlay od 3,99 zł. Specjalna promocja z okazji gamescomu

W dniach 15-19 sierpnia firma Ubisoft obniżyła ceny gier zamawianych za pośrednictwem usługi Uplay. Każdego dnia jeden z tytułów kosztować będzie 3,99 zł. Cena innych jest niższa nawet o 75 procent. Promocją objęto m.in. Might & Magic Heroes VI oraz pozycje z serii Assassin’s Creed.

Z okazji odbywających się w Kolonii targów gamescom firma Ubisoft obniżyła ceny wybranych tytułów na platformie cyfrowej Uplay. Rabat sięga nawet 75 procent, a niektóre gry dostępne są niemal za grosze.

Wybrane gry firmy Ubisoft na UPlay od 3,99 zł. Specjalna promocja z okazji gamescomu - ilustracja #1
Ubisoft ogłosił promocję z okazji targów gamescom

Każdego dnia od 15 do 19 sierpnia jeden z tytułów – Tom Clancy’s HAWX 2, From Dust, Silent Hunter 5: Bitwa o Atlantyk – Edycja Kolekcjonerska oraz Driver: San Francisco – Edycja Deluxe – dostępny będzie za 3,99 zł. Ponadto obniżką objęte zostały następujące gry:

Akcja obejmuje tytuły na PC dostępne w wersji cyfrowej. Zachęcamy do codziennego sprawdzania listy przecenionych tytułów, ponieważ ich cena może ulec dalszym obniżkom. Oferta będzie trwać do niedzieli 19 sierpnia, kiedy to promocja dobiegnie końca wraz z zamknięciem targów gamescom w Kolonii.

Warto zaznaczyć, że w wielu z przecenionych powyżej tytułów w wersji rozprowadzanej za pośrednictwem platformy Uplay pod koniec lipca wykryto niebezpieczną wtyczkę przeglądarkową mającą cechy rootkita, czyli oprogramowania umożliwiającego nieuprawnionym osobom przejęcie kontroli nad komputerem bez wiedzy użytkownika. Jednak od tamtego czasu firma Ubisoft zdołała już wyeliminować ten błąd.