Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2016, 14:00

Wieści ze świata (XCOM 2, CoD: Modern Warfare Remastered) 7/11/2016

Dziś piszemy o kooperacyjnym modzie Tactical Co-Op do gry XCOM 2 oraz o zabawnym easter eggu w Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

XCOM 2 – kooperacyjne bitwy z modem Tactical Co-Op

Ekipa Dragonpunk wypuściła mod Tactical Co-Op do strategii XCOM 2. Dzięki niemu można zaprosić innego gracza do swojej rozgrywki na czas toczenia potyczki, by wspólnymi siłami stawić czoła przeciwnikom. Modyfikacja jest jeszcze w wersji beta, przez co nie działa w misjach z ograniczoną liczbą tur i nie wspiera trybu Ironman. Ponadto twórcy czekają na zielone światło od studia Firaxis Games, by zapewnić możliwość rozgrywania bitew nawet w 12 osób. Mod znajdziecie tutaj, ale zanim go pobierzecie, zapoznajcie się jeszcze z dokładną instrukcją instalacji i konfiguracji.

Easter egg w Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Jeden z użytkowników Reddita zauważył, że deweloperzy umieścili w grze Call of Duty: Modern Warfare Remastered zabawny easter egg. Kto grał w oryginalne Call of Duty 4: Modern Warfare, być może pamięta błąd, przez który na jednej z map można było wypaść poza tekstury. W odświeżonej wersji gry uwieczniono ów glicz – w feralnym miejscu, które umożliwiało skok w otchłań poza grywalnym obszarem, umieszczono znak: „Uwaga! Mokra podłoga” (widoczny na screenie poniżej).

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: