Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2010, 13:42

autor: Jiker

Wieści ze świata (StarCraft II, Darkspore, Team Fortress 2) 26/08/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o prezentach dla uczestników Blizzcon 2010, specjalnym serwisie dla fanów Darkspore, końcu The Chronicles of Spellborn, a także nowej grze PopCap Games. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o prezentach dla uczestników Blizzcon 2010, specjalnym serwisie dla fanów Darkspore, końcu The Chronicles of Spellborn, a także nowej grze PopCap Games. Zapraszamy do lektury.

Blizzcon 2010

Firma Blizzard Entertainment poinformowała, że uczestnicy tegorocznej edycji Blizzcon, a także nabywcy wirtualnego biletu uprawniającego do udziału w relacjach na żywo z imprezy, otrzymają prezenty w postaci specjalnych dodatków do gier World of Warcraft i StarCraft II. Szerzej na ich temat przeczytacie na łamach oficjalnego serwisu internetowego poświęconego Blizzcon 2010.

Darkspore

Koncern Electronic Arts i studio Maxis przygotowały dla najzagorzalszych fanów pecetowej gry action/RPG Darkspore (debiut w przyszłym roku) specjalny serwis internetowy Helpedna. Korzystając z niego w odpowiedni sposób będziecie w stanie zdobyć szereg ciekawych materiałów na temat nowego dzieła twórców SimCity oraz Spore. Wymagać będzie to od Was trochę pomyślunku, a także umiejętności rozwiązywania zagadek.

The Chronicles of Spellborn

Gra MMO The Chronicles of Spellborn oficjalnie zakończyła swój żywot. Na nic zdały się zatem petycje tych graczy, którzy do końca kibicowali produkcji studia Spellborn International. Przypominamy, że do jej premiery doszło w listopadzie 2008 roku.

Team Fortress 2

Oficjalny blog Team Fortress 2 informuje o starcie nowego konkursu związanego z sieciową strzelaniną firmy Valve. Tym razem zadaniem uczestników jest wymyślenie najciekawszych opisów dla nakryć głowy występujących w grze. W tym miejscu znajdziecie krótki opis konkursu, natomiast w ramach tego forum możecie publikować swoje propozycje (musicie się najpierw przedrzeć do odpowiedniego tematu). Zwycięskie teksty mają szansę na publikację w Team Fortress 2.

PopCap Games

Firma PopCap Games, mająca w dorobku takie hity, jak Peggle oraz Plants vs. Zombies, złożyła wniosek o rejestrację nowego znaku towarowego – Vacation Quest. Według serwisu superannuation będzie to przygodówka, w której zajmiemy się poszukiwaniem ukrytych obiektów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Epic Mickey

Castlevania: Lords of Shadow

James Bond 007: Blood Stone PC

James Bond 007: Blood Stone X360

Tron Evolution

From Dust

Skulls of the Shogun

Kurohyou: Ryu ga Gotoku Shinshou

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Pro Evolution Soccer 2011 - gamescom 2010

Clone Wars Adventures - Z dziennika dewelopera #2 – wersja PL

Divinity II: Flames of Vengeance

Worms Reloaded - single-player gameplay

Portal 2 - Wheatley

Gramy w Kane & Lynch 2: Dog Days Gramy!

gry