Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2011, 13:43

autor: Jiker

Wieści ze świata (Star Wars: The Old Republic, Splinter Cell Trilogy, Terraria) 10/08/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przecenie Terrarii, premierze Splinter Cell Trilogy na PSN, becie Gotham City Impostors, kolejnym dodatku do Dawn of War II: Retribution, a także dostępie do Star Wars: The Old Republic. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przecenie Terrarii, premierze Splinter Cell Trilogy na PSN, becie Gotham City Impostors, kolejnym dodatku do Dawn of War II: Retribution, a także dostępie do Star Wars: The Old Republic. Zapraszamy do lektury.

Sniper Elite

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Sniper Elite. Produkcję autorstwa studia Rebellion możecie aktualnie nabyć za kwotę 3,49 euro, czyli ok. 14 złotych (o 50% mniejszą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Terraria

Promocją Midweek Madness na Steamie objęta została niezależna gra Terraria. Do czwartku, do godziny 19:00 produkcja studia Re-Logic kosztować będzie 4,99 euro, czyli około 20 złotych (50% taniej).

Wieści ze świata (Star Wars: The Old Republic, Splinter Cell Trilogy, Terraria) 10/08/11 - ilustracja #1

Madden NFL 12

Do oferty Xbox Live i amerykańskiego PlayStation Network trafiła wersja demonstracyjna gry sportowej Madden NFL 12. Demo pozwala rozegrać mecz pomiędzy Green Bay Packers a Chicago Bears. Pełna wersja zadebiutuje na początku września, na Xboksa 360, PlayStation 3, PlayStation 2 i Wii.

Tom Clancy's Splinter Cell Trilogy

Dziś po południu w ofercie europejskiego PlayStation Network pojawi się kompilacja Tom Clancy's Splinter Cell Trilogy, składająca się z gier Splinter Cell, Splinter: Cell Pandora Tomorrow oraz Splinter Cell: Chaos Theory. Zestaw będzie kosztować 29,99 euro – za pojedyncze tytuły zapłacimy 9,99 euro. Subskrybenci PlayStation Plus mogą liczyć na dodatkowe zniżki – 20% na pierwszą przygodę Sama Fishera, 10% na drugą oraz bonusowy temat graficzny w przypadku zakupu Chaos Theory. Splinter Cell Trilogy oferuje usprawnioną oprawę graficzną w rozdzielczości 1080p oraz wsparcie dla technologii 3D. 23 września zestaw pojawi się również w wydaniu pudełkowym.

Wieści ze świata (Star Wars: The Old Republic, Splinter Cell Trilogy, Terraria) 10/08/11 - ilustracja #2

Gotham City Impostors

W przyszłym miesiącu wystartują zamknięte beta testy gry Gotham City Impostors. Studio Monolith uruchomiło już zapisy. Wszystko wskazuje na to, że beta zostanie przeprowadzona wyłącznie na PC, choć formularz zgłoszeniowy może sugerować coś innego. Premiera pełnej wersji zapowiadana jest na 2012 rok.

Transformers Universe

Zespół firmy Jagex pracuje nad darmową, sieciową grą na przeglądarki Transfomers Universe od lutego tego roku. Deweloping wszedł w na tyle zaawansowaną fazę, że przedstawiciele producenta pokusili się o zapowiedź beta testów. Ich start odbędzie się wkrótce. Pełna wersja gry, powstającej na zmodyfikowanym silniku RuneScape, zadebiutuje w 2012 roku.

Bungie

Firma Bungie przyznała się oficjalnie do dwóch znaków towarowych – Be Brave oraz Destiny – zarejestrowanych wcześniej przez fikcyjną spółkę, uruchomioną przez pracowników studia. Przypominamy, że przed kilkoma dniami producent wypuścił do sieci film, w którym przedstawił szereg wskazówek dotyczących nowej gry/gier.

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

Posiadacze Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution otrzymają jeszcze jeden dodatek DLC – Ultramarines. Do jego premiery dojdzie w niedalekiej przyszłości, wraz z aktualizacją. Ceny wcześniejszych zestawów opancerzenia kształtowały się na poziomie 7,49 dolarów, zapewne podobnie będzie tym razem.

Wieści ze świata (Star Wars: The Old Republic, Splinter Cell Trilogy, Terraria) 10/08/11 - ilustracja #3

Star Wars: The Old Republic

Firma BioWare poinformowała, że gra MMO Star Wars: The Old Republic nie będzie posiadać blokady regionalnej (nakładanej np. na adres IP). Gracze muszą się jednak liczyć z tym, że kupując egzemplarz z innego regionu mogą spodziewać się pewnych trudności technicznych, związanych z wydajnością łącz internetowych. Jednocześnie zapewniono, że osoby, które zamówią SWTOR przedpremierowo, otrzymają możliwość wcześniejszego pobrania klienta gry. W przyszłym miesiącu ruszą beta testy, a premiera pełnej wersji nastąpi jeszcze w tym roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Forza Motorsport 4

Driver: San Francisco X360

Driver: San Francisco PS3

Digimon Masters Online

Anarchy Reigns

Wargame: European Escalation

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Need for Speed: The Run - kulisy produkcji #1 o trailerze (PL)

League of Legends: Clash of Fates - kulisy produkcji #1 Dominion (PL)

Rugby Challenge - gameplay #1

Resistance 3 - Alice Springs Multiplayer

NHL 12 - teaser

Mortal Kombat - Freddy Krueger DLC Trailer

Driver: San Francisco - SinglePlayer Demo

Call of Duty: Modern Warfare 3 - Spec Ops Survival

Trauma - polska gra niezależna Gramy!

Komentarz: Erotyczna Catherine? video komentarz

Dead Island - kooperacja

Ostatnia aktualizacja: 2011-08-10

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.