Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2011, 15:01

autor: Hed

Demo Driver: San Francisco dostępne tylko na konsolach [news zaktualizowany]

Demo Driver: San Francisco zadebiutowało na konsolach i najprawdopodobniej nie pojawi się na pecetach. Firma Ubisoft prezentuje w nim najciekawsze atrakcje swojej wyścigowej gry akcji, czyli pościgi z policją i system Shift.

Firma Ubisoft wypuściła wersję demonstracyjną gry Driver: San Francisco, która zostanie wydana na początku września tego roku. Posiadacze konsol mogą sprawdzić najnowsze dzieło twórców Destruction Derby oraz właśnie serii Driver. Demo skupia się na rozgrywce solowej, ale w finalnej grze znajdziemy także tryb multiplayer.

Demonstracja nowego Drivera pojawiła się wczoraj na Xbox LIVE. Niestety, nie jest dostępna w rodzimej wersji usługi (mimo wpisu figurującego na stronie Xbox.com). Polscy użytkownicy PlayStation 3 mogą spodziewać się gry w dzisiejszej aktualizacji PlayStation Store. Serwis RPS donosi, że wydawca obecnie nie ma planów na przeniesienie dema na pecety.

W demie znajdziemy trzy misje wchodzące w skład kampanii i rozgrywające się w San Francisco. Każda z nich zaprezentuje inne elementy gry – ucieczki przed policją, pościgi, możliwość wykonywania sztuczek oraz system Shift, który pozwala przełączać się między kierowcami.

Brak dema i zabezpieczenia DRM, o których pisaliśmy kilka tygodni temu, mogą zniechęcić do gry niejednego pecetowca. Driver: San Francisco zasługuje na szansę, bo chociaż seria miała wzloty i upadki, to zwykle dostarczała sporych ilości adrenaliny. Produkcja trafi do Polski na początku września i będzie kosztowała 119,90 zł na PC oraz 199,90 zł na konsolach.

  1. Driver: San Francisco - już graliśmy!
  2. Driver: San Francisco - zapowiedź

Aktualizacja

Demo pojawiło się także w polskiej wersji Xbox LIVE. Można je znaleźć na stronie Xbox.com (w tym tygodniu ściągną je jedynie posiadacze kont Gold).