Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2011, 16:05

autor: Ender

Uprising44 – próbki głosów bohaterów

Polskie studio DMD Enterprise pracujące nad gra o Powstaniu Warszawskim pod tytułem Uprising44, zaprezentowało film będący dokumentacją nagrań głosów w grze.

Polskie studio DMD Enterprise, twórcy rozgrywającej się podczas Powstania Warszawskiego gry Uprising44, zaprezentowali film, na którym możemy zobaczyć aktorów użyczających głosu postaciom w niej występujących. W klipie usłyszymy również próbki dialogów między bohaterami tytułu. Film został nakręcony w studiu nagraniowym Polskiego Radia.

Zespół DMD Enterprise składa się w większości z osób pracujących wcześniej nad grami Bulletstorm, Call of Juarez oraz Wiedźmin. Tworzony przez nich Uprising44 jest pierwszą grą w dorobku studia i ma być w zamierzeniach mieszanką akcji i strategii czasu rzeczywistego, w której wcielimy się w walczących w Powstaniu żołnierzy Armii Krajowej. Deweloper na razie nie podał dokładnej daty premiery, ale zapewnia, że na bieżąco będzie informował o zmianach i postępie prac nad grą, która ma ukazać się zarówno na komputerach PC jak i konsoli Xbox 360.

Ostatnia aktualizacja: 2011-08-10

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.