Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2011, 18:20

autor: Daniel "Soviet" Kłosiński

Ridley Scott tworzy zawartość dla społeczności Call of Duty: Elite

Ridley Scott zaangażował się w tworzenie zawarości dla debiutującej w listopadzie usługi Call of Duty: Elite. Znany reżyser pracuje nad serialem, przy którym zaangażowane jest jeszcze m.in. Will Arnett i Jason Bateman.

Ridley Scott, reżyser filmów takich jak Helikopter w Ogniu czy Królestwo Niebieskie współpracuje z Activision przy pracach nad zawartością dla Call of Duty: Elite. Informacje te podał Eric Hirshberg, szef amerykańskiego giganta, na konferencji zorganizowanej przez Pacific Crest.

Przy pracach nad "ekskluzywną, epizodyczną rozrywką" zaangażowani są również Will Arnett (Arrested Development), Jason Bateman (Hancock, Królestwo) oraz Ben Silverman (producent m.in. The Office i Dynastii Tudorów). Wszystko wskazuje więc na to, że będziemy mieli do czynienia z czymś w rodzaju serialu, choć ostateczna forma tej produkcji nie została oficjalnie potwierdzona.

Ridley Scott tworzy zawartość dla społeczności Call of Duty: Elite - ilustracja #1

Produkcja będzie dostępna jedynie dla członków społeczności Call of Duty: Elite. Platforma ta, znajdująca się aktualnie w fazie beta-testów, ma w finalnej wersji być czymś w rodzaju portalu społecznościowego połączonego z narzędziami usprawniającymi rozgrywkę wieloosobową. Debiut usługi zaplanowano na 8 listopada, równolegle z premierą Call of Duty: Modern Warfare 3. Warto wspomnieć, że nie wszystkie możliwości Elite będą darmowe. Za część materiałów, być może również za prace tworzone przez znane osobistości ze świata kinematografii, trzeba będzie dodatkowo zapłacić.