Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2012, 12:25

autor: Sarge

Wieści ze świata (Serious Sam HD: The Second Encounter, BioShock) 9/5/12

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Serious Sam HD: The Second Encounter, nieoficjalnej dacie premiery BioShock na PlayStation Vita, a także kończących się testach wersji alfa strzelanki Primal Carnage.

Anomaly: Warzone Earth

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Anomaly: Warzone Earth. Dzieło zespołu 11 bit Studios możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje 3,39 euro (ok. 14 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

BioShock

Na łamach sklepu internetowego Zavvi.com pojawiła się informacja, że gra BioShock w wersji na PlayStation Vita zadebiutuje na rynku 7 września bieżącego roku. Nie wiadomo, na ile prawdziwa jest to wiadomość, bo firma 2K Games niczego nie komentuje. BioShock na PlayStation Vita ma być oddzielnym produktem, a nie zwykłą konwersją pierwszej części.

Serious Sam HD: The Second Encounter

Firma Croteam i studio Devolver Digital zapowiedziały dodatek DLC Legend of the Beast do gry Serious Sam HD: The Second Encounter. Rozszerzenie zawierać będzie trzy nowe misje do kampanii, trzy mapy do trybu Chaotic Versus oraz tyle samo aren do opcji Brutal Survival Mode. Legend of the Beast pojawi się 15 maja w usłudze Steam w cenie 4,99 dolarów (ok. 16 złotych) – niestety, nie podano konkretnej kwoty dla Europy.

Wieści ze świata (Serious Sam HD: The Second Encounter, BioShock) 9/5/12 - ilustracja #1

Alan Wake / Portal 2

W promocji Szaleństwo w Środku Tygodnia na platformie Steam znalazły się gry Alan Wake oraz Portal 2. Poszczególne pozycje możecie aktualnie nabyć odpowiednio za 13,99 euro (ok. 59 zł) oraz 5,09 euro (ok. 21 zł). Oferty zakończą się w nocy z czwartku na piątek o godzinie 1:00.

Primal Carnage

Testy wersji alfa gry Primal Carnage zbliżają się ku końcowi i wkrótce udostępniona zostanie beta – trudno jednak powiedzieć, czy będzie otwarta dla wszystkich. Primal Carnage jest strzelanką działającą na silniku Unreal Engine 3, w której gracze wcielają się w najemników lub dinozaury. Poza testowanym trybem multiplayer w grze znajdziemy również kampanię dla jednego gracza. Niedługo będzie można zapisywać się do bety na oficjalnej stronie internetowej.

Path of Exile

12 maja o godzinie 2:00 rozpoczną się otwarte beta testy gry Path of Exile. Zakończą się one 14 maja o godzinie 8:59 i umożliwią sprawdzenie produkcji studia Grinding Gears wszystkim chętnym. Wystarczy udać się na oficjalną stronę internetową, zalogować się lub założyć nowe konto i ściągnąć klienta bety, który zostanie udostępniony jeszcze przed rozpoczęciem testów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: