Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2012, 11:47

autor: Hed

CD Projekt nie ogranicza nakładu Edycji Kolekcjonerskiej Diablo III – oficjalny komentarz dystrybutora

Polski dystrybutor Diablo III zaprzeczył jakoby doszło do ograniczania nakładu specjalnego wydania gry. Firma CD Projekt przypomniała też, że Edycja Kolekcjonerska produkcji trafi do tradycyjnych sklepów 15 maja.

CD Projekt nie ogranicza nakładu Edycji Kolekcjonerskiej Diablo III – oficjalny komentarz dystrybutora - ilustracja #1

Firma CD Projekt skomentowała sprawę rzekomego ograniczania nakładu Edycji Kolekcjonerskiej gry Diablo III. Dystrybutor zapewnił, że taki proceder nie miał miejsca. Samo wydanie specjalne jest z założenia limitowane, więc błyskawiczne wyczerpanie się nakładu sklepów internetowych nie powinno nikogo dziwić (podobnie stało się w wielu innych krajach). Na szczęście fani produkcji otrzymają inne okazje, żeby nabyć ten bogaty pakiet.

Od 15 maja specjalne wydanie Diablo III będzie dodatkowo dostępne w salonach Empik, Media Markt oraz Saturn. Dzień wcześniej w Warszawie odbędzie się nocna premiera Diablo III, na której będzie można kupić kilka egzemplarzy produkcji (o północy). W tym przypadku otrzymamy dodatkową sposobność zdobycia autografu pracowników firmy Blizzard. Poniżej prezentujemy pełną treść komentarza, jaki przesłał nam dystrybutor:

„W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi pogłoskami, jakoby CD Projekt ograniczał nakład Edycji Kolekcjonerskiej na polski rynek stanowczo oświadczamy, że CD Projekt nigdy nie prowadził działań mających na celu ograniczenia nakładu Edycji Kolekcjonerskiej gry Diablo III w Polsce.

Edycja Kolekcjonerska jest z założenia towarem ekskluzywnym i liczba egzemplarzy takiej wersji gry jest zawsze ograniczona. Nakład przeznaczony dla sklepów internetowych wyczerpał się nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach. Pragniemy poinformować, że od 15 maja wszyscy fani będą mieli okazję nabyć Edycję Kolekcjonerską Diablo III w salonach sprzedaży Empik, Media Markt i Saturn.

Przypominamy również, że 14 maja o godzinie 21:00 przed Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się Nocna Premiera Diablo III. Na tę okazję przygotowaliśmy specjalną pulę Edycji Kolekcjonerskiej Diablo III, którą będzie można nabyć już o godzinie 00:00. Egzemplarze Diablo III sprzedawane podczas Nocnej Premiery podpisywać będą twórcy gry z firmy Blizzard.”

CD Projekt nie ogranicza nakładu Edycji Kolekcjonerskiej Diablo III – oficjalny komentarz dystrybutora - ilustracja #2

Diablo III trafi do sklepów w przyszłym tygodniu (a dokładniej – 15 maja). Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej, w której głosów użyczą tacy aktorzy i aktorki jak Andrzej Gawroński, Grzegorz Pawlak, Małgorzata Gudejko, Waldemar Barwiński i Brygida Turowska.

  1. Wszystkie wiadomości o Diablo III