Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2012, 11:45

autor: Aver

Joker twarzą nowego dodatku DLC do gry DC Universe Online – The Last Laugh

Sony Online Entertainment, twórcy DC Universe Online, zapowiedzieli czwarte DLC dla popularnej gry akcji MMO. The Last Laugh skupi się na rozgrywce PvP i wprowadzi nowe przedmioty, tryby rozgrywki oraz postacie do świata heroicznych walk superbohaterów DC Comics.

Joker będzie twarzą The Last Laugh – czwartego dodatku do gry DC Universe Online studia Sony Online Entertainment. Fani produkcji MMO osadzonej w świecie DC Comics będą mogli po raz kolejny usłyszeć jego złowieszczy śmiech już w czerwcu.

Joker twarzą nowego dodatku DLC do gry DC Universe Online – The Last Laugh - ilustracja #1

Głos w sprawie rozszerzenia zabrał Jens Andersen, pracownik SOE odpowiedzialny za zawartość gry:

Stworzyliśmy ten dodatek z myślą o osobach, które uwielbiają walkę PvP w DC Universe Online. […] Społeczność graczy nieustannie domagała się więcej akcji w formacie przeznaczonym dla większej liczby osób. […] The Last Laugh to pierwszy dodatek DLC, który skupia się wyłącznie na starciach z innymi graczami i wprowadza ekscytujące nowe elementy do rozgrywki.

Jakie elementy ma na myśli? Gracze będą mogli wyposażyć swoje postaci w tarcze, którymi nie tylko sparują ciosy, ale także wykorzystają je do okładania przeciwników zabójczymi uderzeniami. Ponadto w grze pojawią się nowi bohaterowie, dotychczas pozostający w cieniu najsławniejszych herosów DC Comics, jak na przykład członkowie Korpusu Zielonych Latarni, Kilowog, czy też Amon Sur.

Joker twarzą nowego dodatku DLC do gry DC Universe Online – The Last Laugh - ilustracja #2

Do gry dojdą nowe tryby rozgrywki:

  • Safe House Battles – bitwy do 8 graczy w schronieniach bohaterów i złoczyńców;
  • Graviton Technology Recovery – gracze będą musieli odnaleźć i rozszyfrować osiem fragmentów kodu ukrytych przez Jokera w Watchtower i Hall of Doom;
  • The Rescue, czyli odbijanie zakładników (w przypadku bohaterów) lub bandytów (w wersji dla złoczyńców) ze schronień przeciwnej drużyny;
  • Bomb Disposal – Joker zmienił koordynaty zabezpieczeń w terminalach bezpieczeństwa; mogą je złamać jedynie specjalne roboty – bohaterowie muszą zdobyć nad nimi kontrolę, aby zneutralizować kody i rozbroić bombę, natomiast złoczyńcy mogą je wykorzystać, aby jeszcze bardziej wzmocnić zabezpieczenia;
  • Headquarter Battles – są to epickie wyprawy do 16 graczy, w których Superman prowadzi bohaterów na podbój Hall of Doom, natomiast Joker koordynuje działania złoczyńców w walce o kontrolę nad Watchtower.

Dodatek będzie dostępny dla posiadaczy PlayStation 3 w usłudze PlayStation Network, a dla właścicieli komputerów stacjonarnych na oficjalnej stronie gry.

Joker twarzą nowego dodatku DLC do gry DC Universe Online – The Last Laugh - ilustracja #3DC Universe Online ukazała się ponad rok temu. Od listopada dostępna jest w formacie free-to-play i od tego czasu zanotowała oszałamiający wzrost obrotów. Według statystyk na styczeń tego roku, gra w nią ponad 4 miliony osób.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.