Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2012, 13:18

autor: Hed

Czołgi i grafika z Crysisa – pojawił się samodzielny mod Wreckage

Fani strzelania otrzymali samodzielną modyfikację gry Crysis, stworzoną przez grupę czterech zapaleńców. Wreckage to ponad godzinna przygoda, w której nie brakuje wybuchów, pojazdów i ładnych widoków.

Czołgi i grafika z Crysisa – pojawił się samodzielny mod Wreckage - ilustracja #1

Na łamach serwisu Mod DB pojawiło się ciekawe rozwinięcie gry Crysis – modyfikacja o nazwie Wreckage, przygotowana przez czterech twórców modów The Harbour oraz Rainy Days. Co ciekawe, nowa produkcja jest dostępna w wersji „samodzielnej”, więc nie wymaga posiadania żadnego zewnętrznego tytułu. Dzięki temu wszyscy chętni mogą sprawdzić za darmo dzieło amatorskiej grupy zapaleńców, które korzysta z mocy silnika CryEngine 2.

Wreckage to efekt pracy czteroosobowego zespołu dowodzonego przez Christophera Helda, który ewidentnie lubi bawić się technologią firmy Crytek i postanowił stworzyć minikampanię w konwencji wybuchowej strzelanki. Jej dwie pierwsze części – wspomniane The Harbour oraz Rainy Days – wymagały posiadania gry Crysis. Trzecią misję mogą zainstalować wszyscy gracze – szczegóły oraz linki są dostępne na podstronie serwisu Mod DB poświęconej projektowi.

We Wreckage wcielamy się w członków trzyosobowego oddziału przydzielonego do rutynowej misji ratunkowej, która wymyka się spod kontroli. Okazuje się, że żołnierze trafili w środek zbrojnego konfliktu między dwoma frakcjami. Twórcy modyfikacji upewnili się, że w ciągu ponad godziny, jaką potrzeba na ukończenie zadania, nie zabraknie atrakcji. Wreckage to podobno mieszanka dynamicznych strzelanin, pięknych widoków i bitew z udziałem pojazdów.

  1. Wreckage na stronie Mod DB