Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Primal Carnage (PC)
OkładkaPrimal Carnage (PC)

Primal Carnage PC

Strzelanka, w której gracze wcielają się w najemników lub dinozaury. Oferuje zarówno rozgrywkę solową i tryb kooperacji. Sednem zabawy jest jednak współzawodnictwo i tryb Power Grid, w którym drużyny próbują przejąć kontrolę nad punktami. Gra wykorzystuje silnik Unreal Engine 3.

Akcji | FPP | indie | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Primal Carnage Premiera PC

29października2012

producent: Lukewarm Media wydawca: Reverb Publishing Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Primal Carnage

Gears of War

Turok

Carnivores 2

Primal Carnage to strzelanka, w której główną atrakcją są dinozaury. Gra opowiada o fatalnych konsekwencjach wojskowego eksperymentu związanego z pradawnymi gadami. Wobec fiaska projektu prehistoryczne bestie wydostały się na wolność i prowadzą zaciętą walkę z żołnierzami. W przedstawicieli obu frakcji wcielają się bezpośrednio gracze, do dyspozycji których oddano po pięć różnych klas najemników i dinozaurów oraz kilka trybów rozgrywki solowej i sieciowej.

Sednem zabawy jest współzawodnictwo i tryb Power Grid, w którym drużyny próbują przejąć kontrolę nad punktami. Oprócz tego pojawia się rozgrywka kooperacyjna w postaci trybu Survival, w którym pięciu najemników musi odeprzeć atak dinozaurów prowadzonych przez sztuczną inteligencję. W misjach tego typu gracze podróżują pociągiem lub łodzią i na końcu muszą stoczyć efektowną walkę z bossem.

Twórcy gry stawiają na zróżnicowaną rozgrywkę – gracze otrzymują przecież do wyboru frakcje najemników i dinozaurów. W przypadku pierwszej świat oglądamy z perspektywy FPP, a drugiej TPP. Każda z przygotowanych klas jest szczególnie skuteczna w walce z konkretnym typem przeciwników, chociaż oczywiście ma też słabości. To sprawia, że członkowie drużyn muszą ze sobą współpracować.

Gra wykorzystuje silnik Unreal Engine 3, który gwarantuje niezłą oprawę wizualną. Oczywiście najważniejszym elementem zabawy są dinozaury, które nieczęsto stają się tematem strzelanek. Jako, że tytuł skupia się głównie na rozgrywce sieciowej gracze otrzymują statystyki, elementy do odblokowania, DLC i wsparcie dla modów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-20  

Ocena użytkowników: 8,8 / 10 na podstawie 206 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.9 / 10 na podstawie 108 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Primal Carnage: Odpowiednia dla każdego wieku.

Primal Carnage Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 17 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7