Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2017, 17:30

autor: Draug

Wieści ze świata (Resident Evil VII, The Elder Scrolls Online, Neverwinter) 22/2/2017

Dziś piszemy o premierze DLC Banned Footage do Resident Evil VII na PC i XOne, nowym zwiastunie dodatku Morrowind do The Elder Scrolls Online i wypuszczeniu na konsolach aktualizacji Homestead do tejże gry oraz o debiucie rozszerzenia The Cloaked Ascendancy do MMORPG Neverwinter. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Resident Evil VII – dodatki Banned Footage wyszły na PC i XOne

Zgodnie z zapowiedziami, użytkownikom pecetów i konsoli Xbox One udostępniono dodatek Banned Footage do Resident Evil VII: Biohazard. Składa się on z dwóch odrębnych części (na te zaś przypadają po dwie „przygody” z kaset wideo), które na obu platformach kosztują 9,99 i 14,99 euro (odpowiednio ok. 43 i 65 zł). Oba DLC wchodzą też w skład przepustki sezonowej. Przypomnijmy jeszcze, że Banned Footage trafiło na PlayStation 4 trzy tygodnie wcześniej (Vol. 1 31 stycznia, Vol. 2 14 lutego).

The Elder Scrolls Online – aktualizacja Homestead i dodatek Morrowind

W ostatnim czasie wydarzyły się dwie dość istotne rzeczy w temacie The Elder Scrolls Online. Po pierwsze, na konsole PlayStation 4 i Xbox One zawitała aktualizacja 13 (Homestead), która wprowadza „housing” (na PC jest dostępna od kilkunastu dni). Po drugie, twórcy zaprezentowali drugi zwiastun wielkiego dodatku Morrowind – nowy film ukazuje starą-nową wyspę Vvardenfell na silniku gry. Przypomnijmy, że rozszerzenie ma zadebiutować 6 czerwca.

Neverwinter z dodatkiem The Cloaked Ascendancy

Bezpłatne MMORPG Neverwinter w wersji PC doczekało się kolejnego dużego dodatku za darmo – The Cloaked Ascendancy. W jego skład wchodzi przede wszystkim nowa kampania, która kontynuuje wydarzenia z poprzedniego rozszerzenia, Storm King’s Thunder – bohaterowie wracają do Neverwinter i pomagają odzyskać jedną z utraconych dzielnic miasta (River District). To oznacza szansę na zdobycie nowych skarbów w walce z nieznanymi wcześniej przeciwnikami, ponadto dodatek wprowadza rozbudowaną mechanikę handlu. Ze szczegółami zapoznacie się tutaj. Na konsolach PS4 i XOne The Cloaked Ascendancy pojawi się w późniejszym okresie bieżącego roku.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: