Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2017, 19:44

Games with Gold w marcu - Layers of Fear, Evolve, Borderlands 2, Heavy Weapon

Poznaliśmy marcową ofertę gier w ramach programu Games with Gold. Abonenci otrzymają na konsoli Xbox One gry Layers of Fear oraz Evolve Ultimate Edition, a na Xboksie 360 tytuły takie jak Heavy Weapon i Borderlands 2.

Firma Microsoft przedstawiła produkcje, które w marcu wejdą w skład oferty programu Games with Gold. Przypomnijmy, że jest to promocja dla aktywnych abonentów Xbox Live Gold, dzięki której otrzymują oni co miesiąc pełne cyfrowe wersje gier na Xboksa One i Xboksa 360. Tytuły z Xboksa One dostępne są do czasu wygaśnięcia subskrypcji, natomiast te ze starszej platformy Microsoftu pozostają w bibliotece gracza na stałe. W przyszłym miesiącu zostaną udostępnione cztery produkcje. Na konsoli Xbox są to Layers of Fear oraz Evolve Ultimate Edition, a na 360-tce Heavy Weapon i Borderlands 2.

Gry na Xboksa One:

  1. Layers of Fear (dostępna od 1 do 31 marca) – eksploracyjny horror psychologiczny, który stworzony został przez polskie studio Bloober Team. Gracze przenoszą się do XIX wieku i wcielają w malarza, który zamknięty w domu musi zmierzyć się z własnymi demonami.
  2. Evolve Ultimate Edition (dostępna od 16 marca do 15 kwietnia) – wieloosobowa strzelanka kooperacyjna. Naprzeciw siebie staje drużyna łowców oraz dysponująca specjalnymi umiejętnościami bestia, która kontrolowana jest przez jednego z uczestników zabawy. Tytuł okazał się jedną z większych porażek 2015 roku i z wielu powodów szybko zniechęcił do siebie fanów. Być może pojawienie się Evolve w usłudze Games with Gold wskrzesi choć na chwilę zainteresowanie produkcją na Xboksie One.

Dodatkowo, do 15 marca cały czas będzie można ściągnąć również wyścigową grę Project Cars, która została udostępniona w programie w połowie lutego.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360:

Poniższe gry przeznaczone są na Xboksa 360, ale dzięki funkcjonalności wstecznej kompatybilności możemy w nie grać także na Xboksie One.

  1. Borderlands 2 (dostępna od 1 do 15 marca) – jeden z najpopularniejszych FPS-ów ostatnich kilku lat, w którego najlepiej grać w drużynie ze znajomymi. Gracze przemierzają pustkowia planety Pandora, walcząc z niekończącymi się falami najprzeróżniejszych wrogów, zbierając dziesiątki rodzajów broni palnej i rozwijając umiejętności wybranej postaci.
  2. Heavy Weapon (dostępna od 1 do 15 marca) – nieskomplikowana zręcznościówka, która została oryginalnie wydana w odległym 2005 roku. Produkcja jest klasycznym dwuwymiarowym shoot em' upem. Grający kontrolują czołg i strzelają do nadlatujących zewsząd wrogów.