Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2014, 12:10

autor: Sarge

Wieści ze świata (OlliOlli 2, Arma III, World of Warcraft) 24/9/14

Dziś piszemy m.in. o edytorze poziomów do dwóch części Trine, przywracaniu skasowanych postaci w World of Warcraft, dodatku DLC do Arma III, a także o zapowiedzi gry OlliOlli 2: Welcome to Olliwood. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Fight the Dragon

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Fight the Dragon. Dzieło studia 3 Sprockets można aktualnie nabyć 40% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 7,19 euro (ok. 30 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

OlliOlli 2: Welcome to Olliwood

Niezależne studio Roll7 zapowiedziało grę OlliOlli 2: Welcome to Olliwood, czyli kontynuację dobrze przyjętej zręcznościówki z tego roku. Po raz kolejny wcielimy się w skatera, a akcję będziemy obserwować z boku. Twórcy przede wszystkim zadbają o rozwinięcie sprawdzonego systemu rozgrywki, a więc dostaniemy np. jeszcze bardziej rozbudowane możliwości łączenia trików (reverty, manuale itd.). Doczekamy się też lokalnego trybu multiplayer dla czterech graczy, w którym uczestnicy w wyznaczonym czasie muszą uzyskać jak największy wynik punktowy. OlliOlli 2: Welcome to Olliwood ukaże się w 2015 roku na PlayStation 4 oraz PlayStation Vita.

Arma III

Studio Bohemia Interactive ogłosiło, że 4 listopada bieżącego roku zadebiutuje dodatek DLC Helicopters do gry Arma III. Jak sama nazwa wskazuje, rozszerzenie wprowadzi dwa helikoptery (CH-67 Huron oraz Mi-290 Taru) w różnych wariantach i z możliwością zmiany ustawień, by dostosować je do sytuacji na polu bitwy. W związku z nowymi środkami transportu pojawią się też dodatkowe misje treningowe i wyzwania, a także kolejne obiekty w kreatorze zawartości. DLC ma kosztować 10,99 funtów (ok. 59 zł).

Trine / Trine 2

Studio Frozenbyte udostępniło wersję beta edytora poziomów do gier Trine oraz Trine 2. Deweloper przyznaje, że narzędzie jest dość rozbudowane, a z jego wydaniem wstrzymywano się do czasu przygotowania specjalnej strony Wiki. Można ją traktować jako swego rodzaju przewodnik po edytorze dla osób chcących rozpocząć zabawę z tworzeniem nowych poziomów. Instrukcję zainstalowania oprogramowania do pierwszej części Trine znajdziecie pod tym adresem, a w przypadku drugiej odsłony musicie przenieść się tutaj.

QuakeCon 2015

Firma Bethesda Softworks oraz studio id Software ogłosiły, że dwudziesta edycja imprezy QuakeCon odbędzie się w dniach 23-26 lipca 2015 roku. Uczestnicy będą mogli m.in. sprawdzić nadchodzące gry z portfolio Bethesda Softworks i jej partnerów. Impreza będzie miała miejsce w Hotelu Anatole w Dallas.

World of Warcraft

Firma Blizzard Entertainment ogłosiła, że po wydaniu nadchodzącego patcha do gry World of Warcraft pojawi się możliwość przywrócenia wcześniej usuniętych postaci. Oczywiście nie w każdym przypadku będzie to możliwe. Wszystkie zasady przywracania usuniętych postaci przedstawiono pod tym adresem.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Forza Horizon 2
  2. World of Tanks
  3. Sleeping Dogs
  4. Final Fantasy XV
  5. Carnivores: Dinosaur Hunter Reborn
  6. Total War: Attila

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Wiedźmin 3: Dziki Gon – podróżny łowca potworów (PL)