Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 listopada 2015, 15:50

Wieści ze świata (Mordheim, WH 40K: Dark Nexus Arena, CoD Black Ops III, Odin Sphere: Leifthrasir) 19/11/2015

Dziś piszemy m.in. o premierze gry Mordheim: City of the Damned, weekendzie z podwójnym doświadczeniem w Call of Duty: Black Ops III, grudniowym debiucie gry Warhammer 40,000: Dark Nexus Arena w Steam Early Access oraz terminie wydania Odin Sphere: Leifthrasir na Zachodzie. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Mordheim: City of the Damned debiutuje na rynku

Zgodnie z zapowiedziami, po roku pobytu we Wczesnym Dostępie na Steamie zadebiutuje dziś (o godz. 19:00) Mordheim: City of the Damned – rozbudowana strategia taktyczna w mrocznych realiach Warhammera Fantasy, oparta na planszówce o tym samym tytule, którą firma Games Workshop wydała w 1999 roku. Dzieło studia Rogue Factor jeszcze przez ostatnie godziny możecie nabyć za 31,99 euro (ok. 136 zł) – po premierze cena wzrośnie do 39,99 euro (ok. 170 zł). Polecam też Waszej uwadze zwiastun przygotowany z okazji premiery omawianej pozycji:

WH 40K: Dark Nexus Arena trafi do Early Access w grudniu

Studio Whitebox Interactive zapowiedziało, że gra Warhammer 40,000: Dark Nexus Arena zostanie udostępniona w ramach programu Steam Early Access za niecałe trzy tygodnie – 9 grudnia. Dla przypomnienia, mowa tu o osadzonej w mrocznych realiach science-fiction grze typu MOBA, która od niezliczonej konkurencji w tym gatunku będzie odróżniać się zręcznościowym sterowaniem, przywodzącym na myśl izometryczne strzelanki. Obwieszczeniu towarzyszył nowy trailer z fragmentami rozgrywki:

Weekend z podwójnym XP w Call of Duty: Black Ops III

Jeśli są na sali posiadacze Call of Duty: Black Ops III, mogą rozważyć spędzenie weekendu z tą właśnie grą. Od dzisiaj (godz. 19:00) do niedzieli (też godz. 19:00) w trybach multiplayer i zombie będziecie zdobywać dwa razy więcej punktów doświadczenia niż normalnie. Zwróćcie jednak uwagę, że powyższy harmonogram dotyczy tylko pecetów i konsol ósmej generacji – okres z podwójnym doświadczeniem dla użytkowników X360 i PS3 zostanie doprecyzowany później.

Wieści ze świata (Mordheim, WH 40K: Dark Nexus Arena, CoD Black Ops III, Odin Sphere: Leifthrasir) 19/11/2015 - ilustracja #3

Odin Sphere: Leifthrasir trafi na Zachód wiosną 2016 roku

Firma Atlus zapowiedziała, że gra Odin Sphere: Leifthrasir (nazywana też zamiennie Odin Sphere: Leifdrasir) przestane być japońskim „ekskluzywem” i trafi na rynki amerykańskie późną wiosną 2016 roku. Przy okazji przedstawiono także wydania specjalne, w których można zamówić ten tytuł (poniższa grafika przedstawia wizualizację najbogatszego z nich). Przypomnijmy, że jest to remake popularnej przed laty dwuwymiarowej produkcji typu RPG akcji, która została pierwotnie wydana w 2007 roku na PlayStation 2. Odświeżona wersja Odin Sphere powstaje z myślą o konsolach PlayStation 3, 4 i Vita.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…oraz najnowsze filmy z gier: