Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 listopada 2015, 16:50

autor: Piotr "Pirlond" Bicki

Znamy minimalne wymagania Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 będzie trzecią produkcją z tytułowym wojownikiem ninja, która trafi na PC. I choć do premiery zostało jeszcze kilka miesięcy, twórcy gry ujawnili jej minimalne wymagania sprzętowe w wersji komputerowej.

Wiemy już, jaki komputer trzeba mieć, żeby uruchomić Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. - Znamy minimalne wymagania Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - wiadomość - 2015-11-19
Wiemy już, jaki komputer trzeba mieć, żeby uruchomić Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 ma ujrzeć światło dzienne 5 lutego przyszłego roku, ale od jakiegoś czasu produkcję można już zamawiać przedpremierowo za pośrednictwem cyfrowego sklepu Steam. I to właśnie na karcie katalogowej gry w tej usłudze pojawiły się wymagania sprzętowe najnowszego projektu autorstwa studia Cyberconnect2. Na chwilę obecną zaprezentowano jednak tylko minimalną konfigurację niezbędną do uruchomienia bijatyki. Aby móc w nią zagrać, trzeba będzie posiadać komputer wyposażony w co najmniej procesor Intel i3-530, a także 4 GB pamięci RAM. Posiadacze blaszaków, którzy zamierzają sprawdzić tytuł, muszą też zarezerwować sobie 25 gigabajtów wolnej przestrzeni na dysku twardym. Pełną specyfikację znajdziecie poniżej.

Minimalne wymagania sprzętowe

  1. System operacyjny: Windows 7 lub nowszy (64-bitowy)
  2. Procesor: Intel i3-530 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz
  3. Karta graficzna: z 1 GB pamięci oraz kompatybilnością z technologią Pixel Shader 4.0 i bibliotekami DirectX 10
  4. Pamięć RAM: 4 GB
  5. Dysk twardy: 25 GB wolnego miejsca

W naszym kraju wydaniem Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 zajmie się Cenega. Gra ukaże się u nas w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) na wszystkich platformach docelowych – komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 to kolejna produkcja oparta na mandze i serialu anime pod tytułem Naruto, które cieszą się (także w Polsce) dużą popularnością. Mechanizmy rozgrywki nie będą odbiegać znacząco od tego, co zaprezentowano w poprzednich częściach – gra po raz kolejny będzie bijatyką, w której kierując wybranym bohaterem znanym z pierwowzoru gracze zmierzą się z napotykanymi postaciami w kilku zróżnicowanych trybach zabawy.