Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2012, 13:35

autor: Sarge

Wieści ze świata (Metal Gear Solid Social Ops, The Secret World, Patterns) 21/9/12

Dziś piszemy m.in. o zapowiedziach gier Metal Gear Solid Social Ops oraz Patterns, produkcji MMO The Secret World w wersji trial, a także dacie premiery Chivalry: Medieval Warfare. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

X-Blades

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę X-Blades. Dzieło studia Gaijin Entertainment możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Wszystkie epizody tej produkcji kosztują 4,74 euro (ok. 20 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Patterns

Studio Linden Lab (Second Life) zapowiedziało Patterns – grę wyraźnie inspirowaną Minecraftem. Wirtualny świat zostanie skonstruowany w oparciu o trójkąty, z których powstawać będą nowe figury i kształty. Gracz będzie mógł stworzyć cokolwiek zechce, wydobywając wcześniej odpowiednie surowce. Twórcy chwalą się implementacją silnika odpowiedzialnego za realistyczną fizykę. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej, a pod tym adresem możecie zapisywać się na beta testy.

The Secret World

Studio FunCom udostępniło grę The Secret World w wersji trial. Uprawnia ona do wypróbowania tej produkcji MMO przez trzy dni z możliwością przedłużenia o kolejne dwa dni. Wystarczy ukończyć 30 misji, a gracz oprócz wydłużonego dostępu otrzyma również 1200 Bonus Points – wirtualną walutę o wartości 10 euro (ok. 41 złotych). Jeśli chcecie wypróbować triala, musicie najpierw zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej.

Chivalry: Medieval Warfare

Zespół Torn Banner Studios ogłosił, że Chivalry: Medieval Warfare ukaże się 16 października bieżącego roku. Jest to gra akcji ukazująca brutalny świat średniowiecznych walk z perspektywy pierwszej osoby. Twórcy określają swoje dzieło jako komercyjnego spadkobiercę moda Age of Chivalry. Tytuł działa na silniku Unreal Engine 3 i zadebiutuje tylko na PC.

Tokyo Jungle

Yohei Kataoka z firmy Sony Computer Entertainment wyraził się pozytywnie na temat osadzenia kolejnej części Tokyo Jungle w Londynie, a konkretnie w dzielnicy Croydon. O taką możliwość został zapytany przez redaktorów serwisu Eurogamer. Producent dał do zrozumienia, że jeśli taka idea miałaby szansę na wysoką sprzedaż, wtedy nie byłoby najmniejszego problemu. Trudno jednak uznawać to za oficjalne potwierdzenie miejsca akcji ewentualnej kontynuacji. Tokyo Jungle to nietypowa produkcja, w której wcielamy się w zwierzęta walczące o przetrwanie na wyludnionej Ziemi. Gra od jakiegoś czasu jest dostępna w Japonii, a 26 września ukaże się na europejskim PlayStation Network.

Metal Gear Solid Social Ops

Firma Konami na targach Tokyo Game Show zaprezentowała zwiastun gry Metal Gear Solid Social Ops. Jest to produkcja łącząca w sobie elementy skradanki i karcianki, oparta na znanym uniwersum Metal Gear. Tytuł ukaże się w Japonii na smartfonach i na razie nie wiadomo, czy opuści granice Kraju Kwitnącej Wiśni.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: